27 Recenzii ale departamentului Tushinsky al registrului de la adresa: Moscova, Tushino de Nord, Bulevardul Himkinsky, 14, la

Bună ziua! Am terminat înregistrarea cu noii bătrâni, pe care i-am fotografiat! La înregistrare a fost un fotograf de personal de la registratura, care ma împiedicat în mod special de a face fotografii, a condus în sala așa cum am vrut și a stat în fața lentilei mele! La solicitarea de a opri interferența, el a răspuns destul de nepoliticos: "Nu plecați!" Când am ieșit din cameră și a decis să fotografiați în spații de birouri interioare registru modeste, ne-a abordat femeie supărat și indignat, mai târziu, a avut un registrator șef, d-na Serova! În primul rând. Data viitoare ›







Sunt fotograf profesionist. El a lucrat în aproape toate birourile de înregistrare, dar această atmosferă, ca și în această instituție nu sa întâlnit. Nu este vorba de reparații, cascade, imagini de fundal lipite, ci de oameni care lucrează acolo. Poate că clienții mei au luat o schimbare greșită, dar am fost dezamăgit. Razboaiele zguduite, dupa ce partea solemna a inceput odata sa-i faca pe oaspeti pe strada, oamenii nici macar nu au avut timp sa viziteze toaleta. Dacă vei fi bucuros și fericit sau, Doamne ferește, supărat, atunci îți vei aminti de starea ta. Data viitoare ›

Departamentul de registrator Tushino nu este doar o mare, iar acesta este unul dintre puținele locuri din Moscova, unde formalismul este prezent doar în lucrul cu documente, nu cu oameni - toate Moscova „dărâmă“, rămâne doar Tushino!

Nu înțeleg de ce acești oameni răuvoitori și răi lucrează în registratură. Am venit într-o stare bună, am mers la oribil. Poate că, desigur, am fost ghinion și am prins o femeie furioasă.

În registrul de la Tushino, la cererea de divorț, în loc de 1 lună, acordați 10 zile pentru examinare. Nu sunt familiarizați cu codul familiei? Și poate cineva 10 zile nu este suficient, și, în general, de ce o astfel de grabă?

Mulțumită angajaților acestui birou de înregistrare. Totul a mers bine - și depunerea unei cereri și chiar sărbătoarea)

Astăzi a depus o cerere în registrul de la Tushino. Ne-am întâlnit perfect, coada este de 4-6 perechi dimineața. Fetele la recepția documentelor sunt frumoase, totul este explicat și răspuns la orice întrebare. Ne-a fost oferit o alegere de o dată, și a fost o alegere a timpului de înregistrare. Chiar și un certificat de "poziție interesantă" nu era necesar. Deci ne-a plăcut cu adevărat. Mulțumită registratorului!







Este un birou de ordine destul de obișnuit, deși din povestirile prietenilor pot spune că este mai bine decât unii. Nunta a fost de aproximativ trei ani în urmă, nu a existat nici o problemă fie cu împușcături, nici cu faptul că am fost un pic târziu și a venit mai târziu decât timpul stabilit. Toți operatorii sunt aliniați într-o singură linie. Ei pur și simplu manipulează în acest fel prețul operatorilor lor, știind foarte bine că cu dvs. pot exista mai mulți operatori profesioniști. De obicei, acolo este construită o "coadă" a viitorilor de luna de miere, deci operatorii trebuie doar să o facă pe primul loc. Data viitoare ›

Au aplicat pentru această săptămână. Din cauza lipsei unui superior, a trebuit să mă adresez deputatului. O femeie foarte neplăcută, ne-a vorbit cu noi. Ei au încercat să explice că sunt însărcinată, că părinții mei plecau pentru o ședere permanentă într-o altă țară. Ce ne-a spus: "Aveți un timp scurt și sărbătoriți nunta fără părinți." Ne-a trimis la biroul de înregistrare Kuntsevsky (unde pictura sa făcut numai într-un cadru non-ceremonial).

Și am depus o declarație în acest registru. O atmosferă plăcută, la momentul aplicării, nimeni nu sa grăbit, nu a jură, iar angajații sunt foarte plăcuți, deși înțeleg cât de greu este pentru ei.

Am fost în acest birou de înregistrare la două nunți, foarte mult. Nimeni nu grăbește pe nimeni, spun că este frumos, interesant, sala este frumoasă, după pictura le dă timp pentru felicitări și o fotografie. Înainte de intrarea este foarte politicos și accesibil toate explică: cum să te ridici, ce să faci, ce procedură pentru a evita excitare și tam-tam.

Îmi place foarte mult acest birou de înregistrare nu numai pentru stilul arhitectural, ci și pentru calitatea serviciilor. Există un personal foarte prietenos și o atmosferă foarte emoțională.

Ei au solicitat săptămâna trecută, nu le-a plăcut atitudinea femeii care a acceptat cererea (o persoană foarte neplăcută, negativă). Reparația se termină, fântâna este rece.

Dimineața, nu știu, acum 2 ani a existat o reparație. Și în afară, fantana răcoritoare și pridvor convenabil

Trebuia să restaurez documentele. Certificatul de divorț eliberat mai întâi cu femei frumoase în arhiva Khoroshevskoye, de acolo m-am dus la biroul de registru Savelovsky, există, de asemenea, au ajutat, toate obyansili, dar atitudinea apoi mitocănesc unei tinere fete am fost lovit doar angajat. Mi sa spus în biroul de registru Savelovsky, ce documente sunt necesare în funcție de registru Tushino, astfel încât recuperarea certificatului de naștere, am pregătit deja și certificatul de căsătorie și divorț 1, iar a doua o casnicie minunata, care, împreună. Data viitoare ›

Soțul lui Feofanov VS a murit, iar soția lui Feofanova VG intră în moștenire. Pașaportul sotului său sa născut în 1931 și în certificatul de căsătorie din 1932. Locul nașterii: regiunea Smolensk, sat. Alekseykovo. Apel cu o lună în urmă în registratorul Safonovo. Acum ei răspund că au făcut o cerere în biroul de înregistrare Tushino, dar nu există nici un răspuns. Răspundeți, vă rog, ați trimis răspunsul la cerere. Dacă da, când. Mulțumesc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: