2018 Patch 2

2013 Patch 2

Noutăți din versiunea 2.0:
- DLC: pachet de date adăugat DLC 2.0 (transferuri de vară + cizme)
- Fețe: Mai mult de 250 de fețe noi pentru jucători (inclusiv Ozil, Schurrle), mai mult de 430 fețe noi






- Noi forme de: Aston Villa, Chelsea, Everton, Fulham, Newcastle, Norwich, Reading, Sunderland, Swansea, Tottenham, West Ham, Wigan
- Transferuri: toate transferurile (DLC 2.0), se efectuează și transferuri ratate.


Caracteristici principale:
- Adăugat ligi Bundesliga, 2. Bundesliga, Liga Adelante, Campionatul Npower
- Au fost adăugate alte echipe (Victoria Plezn, BATE, Metalist, Rubin, Anji și altele).
- Formulare licentiate pentru toate ligile + Argentina, Brazilia, Columbia, Olanda, Coreea de Sud, Uruguay
- Numele corecte pentru jucătorii fictivi din echipe naționale neautorizate și jucători deblocați în ML
- Persoane: mai mult de 430 de fețe noi pentru jucătorii de fotbal
- Forme fixe pentru mai multe echipe, inclusiv Barcelona, ​​Manchester United și Sevilla
- Built-in DLC 2.0
- Eliminată neclaritatea.

Instalare: automată. Versiunile anterioare nu sunt necesare.







u menya forma siniya u toate în APL 4to delat.

Prin torrent este necesar pentru mine timp de 10 minute.

Germanii se simt forma echipe relaxate fac în pes11 au fost RPL liga2 si da, chiar utilizate sunt adăugate echipe Europa League, dar nici o divă și sec PESEDIT incompletă REDUCE POPULARITATE

Selectați selectorul Championship și faceți clic pe Kartika cu Campionatul, a pus toate casetele de selectare și apoi va fi un plin campionat

pur și simplu nu a mai pus nici un DVD și a mers)) viziona transferuri noi de jucători (proaspete), iar formele și logo-urile feței nu s-au schimbat? ) de ce.

spune-mi pliz cum sa fac campionatul de divizie a doua si nu 2) si ca toate echipele nu au fost 3

Am instalat pe nisip curat) Fugi si am scris ca jocul nu este instalat ca pentru gunoi. pe 12 a pus cainelul dide si totul era normal. dar acum este un fel de gunoi
Ce să faceți.

un răspuns excelent la toate. a încercat să șterge serverul de balene și așa mai departe este lansat. Ei bine, patch-ul și nu pot instala. puneți un patch și tot fotbalul nu începe.

Ce fețe sunt noi. Spune-mi, de exemplu, un cuplu.

A existat o astfel de situație: după ce instalați această versiune a patch-uri care lipsesc unii oameni, iar unii nu doresc să adăugați (cum ar fi Oscar, care urmează să fie, judecând după ecran). Spune-mi, te rog, ce poți face

încercați să faceți ceva cu acest lucru

ajutor de pancake. a fost pur fotbal. a existat un pachet oficial 1.0 și a pus-o peste el FIX 2.0.1 acum fotbalul stupid nu începe sau nu este nimic rău. doar nu merge.

Am înțeles totul: trebuie să bifez selecția campionului în selector și toate echipele vor apărea!

CHEA PENTRU FATA! DUPĂ INSTALARE, EROARE (kitserver13 # 92; ballserv.dll: Acest fișier conține date nevalide.) (Eroare 11FD) CE ESTE PENTRU PROBLEMĂ.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: