(18 raspunsuri)

Sa căsătorit cu un bărbat înzestrat cu farmec incredibil. Căsătorit timp de șase luni, dar încă nu mă pot obișnui, că în jurul lui sunt răsucite în mod constant câteva fete. Și ar fi frumos dacă l-au lins, așa că el reciproc cu ei! Nimic inutil, desigur, nu se permite, insa aceste zambete, glume, atingeri discrete - cum ma face sa ma supar pe toate!







Încercat să vorbesc cu el despre acest subiect, el nu mă înțelege. El spune că nu se poate face nimic despre el, acesta este caracterul său și, în general, se urcă pe sine. Nu mai știu ce să fac, sunt gelos. Fetelor, ce să fac? Cum îl puteți împiedica să flirteze cu alții?







  • bani
  • copii
  • casă
  • sănătate
  • imagine
  • frumusețe
  • formare
  • agrement
  • relații
  • Pierderea în greutate
  • muncă
  • Yana pe soț nu vrea copii Deci, un bărbat nu vrea copii dacă trăiește cu o femeie nemărginită ...
  • Chimie pe păr curat sau murdar? Chimia se face cel mai bine pe părul murdar. Ea se usuca foarte mult ...
  • Elena pe Cum să convingă o fiică să nu contacteze un chirurg plastic? Bună ziua. Fructul interzis este dulce. Permiteți-mi, dar vă rugăm să specificați ...
  • Tamara pe pătură electrică Dacă acasă este rece, pătură electrică va face procesul de a dormi ...
  • Anna pe acid salicilic din acnee Acid salicilic se usucă bine și dezinfectează inflamația. Unu ...






Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: