1000 și 1 - nemyvashka - aceasta este deja o boală! Îți spun totul despre tot

Câte urși pe previzualizare, chiar și zombi, și am avut de asemenea mătase neagră de aur, am cumpărat recenzii bune, totul a fost bine cu dozatorul. Mirosul este prea aspru pentru mine, Liberalder mai rău, dar despre acțiune - numai pentru pieptănare, atunci bine, nu mi sa părut nici mai rău decât cele mai scumpe.







Acest lucru este în mod special pentru a atrage atenția Și eu sunt direct de la miros, dar familia mea nu poate rezista, așa că am stropi și fugi de acasă. O pulverizare bună pentru uz zilnic Există, de asemenea, cele care, din mirosul lui Libryderm, sunt încântate, haha

Nu, recunosc pe deplin că acest spray nu ar putea plăcea

Pulverizatorul se termină în 2,5 săptămâni, am suficient acest volum timp de un an
părul este frumos, strălucirea este atât de super

Doar zboară aceste borcane, nu pot face nimic, este suficient timp de 1,5 luni

Am o dată mult timp în urmă a avut un Portar de pulverizare și el mi-a spus să nu fac nimic cu parul, iar acum comentarii nachitavshisya pozitive și îl trage să cumpere, chiar dacă există un nou spray de hidratare Loreal ar trebui să aibă grijă pentru a începe testarea acestor spray-uri cu toate acestea, lungimea creste se usuca in mod constant ( ((
Din sprayul Angel am fost baldela când părul meu a fost extrem de dur după clarificări și pete, a fost foarte moale, bine, și aroma desigur
Mai poate de la buget pentru a consilia Sansilk crema de portocale, am scris o data despre asta ... Flavour la ea prea rece, iar acțiunea nu este mai rău decât crema de Angel (apropo, de asemenea, am vrut să-l cumpere din cauza aroma, dar acum am înțeles că crema este încă nu a mea) Sansilk este acum în vânzare la toate pentru 60.100 de ruble, puteți mirosi în magazin în cazul în care))) dar aroma personal imi place foarte la egalitate cu îngerul.







Am prima cele mai multe nu cred în kapusa puteri miraculoase, dar ceva de spus la revedere de la el nu pot avea o mare cantitate de timp am auzit despre crema de la Sansilk, cred că trebuie să cumpere, de multe ori lăudat în magazine, dar nu au îndrăznit să ia acest timp. Desigur, vreau, și o versiune mai mare a unui înger, dar am fost confundat de ambalaj, este incomod de utilizat)

Aici mă gândesc și la asta ... numai dacă mutați crema într-o sticlă de mini-versiune))) Ei bine, acum vreau ca acest set să folosească din nou crema din cauza aromelor

Și vreau condominiu în versiunea completă, mi-am dat seama că, fără ea, cu siguranță nu voi trăi. În general, duc această miniatură de la Angel cu mine însumi, iar pe parcursul zilei am părul și am fost fericit.

Am, de asemenea, doresc să aibă un vis an, dar strangulare Toad ... apoi am naborchiki luat masca pe Angel și regretă foarte mult că un apartament mă costă acum în 1000R 500ml, și am fost în acea mască an litru pentru bani a luat nevoia urgentă de a termina toate stocurile și să cumpere toate la fel)))

Wow, ești în Ufa, așa că avem aproape vecini, sunt din Sterlitamak Avem un apartament 970r. Vreau să termin totul și să cumpere exact acest lucru, dar cu șampon încă nehotărât pentru a găsi) Îmi place de la înger pentru par gras, dar dacă ea și kondeem folosi, parul este gras :(

Răcoros Ei bine, noi, de asemenea, 970, am rotunjit
Le șampon pentru că nu se apropie grăsimea, se spală foarte prost și părul a fost răpit rapid, dar șampoanele lor cu acid Ph, am nevoie de ceva mai puternic

fete, vorbești despre condo de la un înger al unui spa de mare?

1000 și 1 - nemyvashka - aceasta este deja o boală! Îți spun totul despre tot







Trimiteți-le prietenilor: