Posturile vacante și munca "stomatologie" la Moscova, căutare de locuri de muncă cu

ANCOR Medicină și Farmacie - Moscova

În partea de vest a companiei farmaceutice originală poziția deschisă în poziția de reprezentant medical pentru a lucra cu medici stomatologi si ortodonti pe teritoriul lor (Nord-Est / HLW / SEAD / CJSC / AIS). Responsabilitati: Promovarea stomatologiei.

Acum 14 ore de la hh.ru

Reprezentant de vânzări (stomatologie) negociat

Interatomenergo - Moscova (stația de metrou Nagatinskaya)

Producătorul italian de produse pentru stomatologie invită echipa energetică. implantare și consumabile pentru stomatologie; Implementarea planurilor de vânzări; Munca. experiența de vânzări; Experiența vânzărilor în stomatologie (cu clinici) este de dorit.

Acum 4 zile de la hh.ru

Asistent medical superior (în stomatologie) 70 000 - 80 000 P

Stomatologie corectă - Moscova (Novoslobodskaya)

Responsabilitati: Ofera clinici de reaprovizionare sistematice de consumabile medicale, instrumente, medicamente, controlează distribuția și utilizarea acestora. Asigură depozitarea corectă a medicamentelor. Oferă briefing și.

Acum o săptămână cu hh.ru

Asistent de stomatologie 35 000 - 50 000 P

Centrul Clinic de Stomatologie FMBA din Rusia, FGBUS - Moscova

Cerințe: Diploma de secundar de Educatie Medicala ordonat neatness Responsabilitati amabilitatea: dentist asistent - ajuta primire medicala de locuri de muncă „4 mâini“ pregătirea instrumentelor dentare, pre și curățare.

Acum 5 zile de la rabota.ru

Administrator în stomatologie 25 000 - 30 000 P

Stomatologie "Premium" - Moscova

Cerințe -cunoasterea PC la nivel de utilizator (opțional) -Cunoasterea programelor (Word, Excel, internet) Cunoștere birou -Priyatnaya aspect -Abilitatea de a lucra intr-o echipa si decenta -Chestnost -Disponibilitate carti medicale Responsabilitati Primirea apelurilor.

Acum 4 săptămâni de la chj.ru

Asistenta in stomatologie de la 40 000P

Stomatologie - Moscova (stația de metrou Voykovskaya)

O clinică dentară multidisciplinară necesită un asistent dentist / asistentă medicală. Cerințe: Colegiul Gradul obrazovanie..Nalichie medicale de lucru knizhki.Opyt în pozițiile 1 goda.Umenie de lucru într-o echipă. Responsabilitati: Lucrul in patru maini.

Acum 2 zile de la avito.ru

Administrator la Clinica de Stomatologie Estetică 30 000 - 60 000 P

TRIUMPH - Moscova

punctualitatea responsabilității EXPERIENȚA ÎN DENTISTRIE. Condiții: Noi afaceri clinice moderne. Adecvarea conducerii. ecologicitatea afacerii. Boutique stomatologie topsmile.ru. Salarii progresive.

Acum 2 zile de la hh.ru