51 Tensiunile de măsurare în bvbv vvb honda civic viii sau nu reușesc pentru eșec

Și așa, draga mea, așa cum am promis, am răspândit raportul privind măsurarea pietrelor în WWB. Baieti, pur si simplu nu credeti cat de simplu este si in acelasi timp dificil (cel putin pentru mine).






Acum, totul și în ordine. Am decis să verific starea vvb-ului meu de predare. După ce sa consultat cu tovarășii maksimussssss și mrkuper pentru consecvență, a decis să înceapă dimineața devreme. Ziua asteptata incepe cu cafea))

Apoi se îndreptă spre mașină și începu să parcheze salonul. Scoateți partea inferioară a scaunului (deșurubați șurubul 10 între spătar, apoi trageți-l)

Apoi, deșurubați spătarul scaunului, de asemenea 2 șuruburi la 10 de la margini și trageți-l în sus.

ajungem aici în acest formular)

deșurubați partea centrală a carcasei de protecție de pe panoul de protecție al VDB și opriți-vă pentru siguranța dvs., ah da, ați uitat să spunem la început să scoateți terminalele cu bateria)))))







Și apoi s-au grabit ...)))))) carcasa de protecție a VVB stă pe STARS pe STARS!

Aceasta este o altă jumătate din dezastru, apoi căldura a început, a mers la magazinul din spatele capului cu un asterisc.

Am venit acasă și apoi OPA, am doar o șurubelniță universală, dar are un loc prea adânc pentru o bâtă. Doar cum, cu ajutorul unei mame, am dezlipit toate șuruburile, cu excepția ... cu excepția ... gata? Exact? Bitul se sparge, se rotește în șurub, se rupe MOTHER firul pe el și cade pe mânerul șurubelniței!

este blocat și nu ajunge! cum nervii erau la limita. Bine, din nou mergem la magazinul din spatele burghiului și forăm-o la bunica diavolului!

Eliminăm mult-așteptata protecție a VVB, opriți fișa și măsurați-o printr-un cip care încearcă să determine tensiunea din bambus

Ei bine, nu ar fi fost bine, tsetshka sa dovedit a fi bait, am ucis, de asemenea, o mulțime de timp pentru a determina acest lucru.


În timp ce am găsit un altul, în timp ce măsuraam mult timp. Ca urmare, o operație simplă a durat aproximativ 9 ore! 9 ore carl!

Ei bine, cel puțin rezultatul a meritat. Distanta maxima a fost de doar 0.08V, ceea ce cred ca este bine! Apropo, soția mea preferată a scos un pic de pe mânerul unei șurubelnițe. Nu am reușit)))))
Toate tensiunea uniforma din bambus si chiar a doua jumatate))))







Trimiteți-le prietenilor: