5-ti tehnică de pasare cum să scoateți o amantă, dragoste, dragoste triunghi

Când apare amanta?
Din păcate, aceasta este legea vieții: o amantă apare atunci când soția este cea mai slabă și mai vulnerabilă: după sarcină, naștere, boală, probleme grave la locul de muncă. Energia ei în acest moment scade. Iar bărbatul caută intuitiv, unde să se descurce pentru lipsa ei.






Aici provin ispite în formă de fete tinere. Dacă ne urmăm energia, celălalt nu poate să apară.
Un alt motiv pentru apariția unui triunghi de dragoste este stagnarea relației cuplului. Când nu există nici o mișcare, nu există o dezvoltare în relație - "a treia" va apărea neapărat!
Unul mai este mândria. Când o soție crede că totul este capturat de ea și se consideră "deasupra" tuturor celorlalte femei.
Toate motivele sunt lipsa de energie pentru femei. Și "bolile" din capul soțului, de exemplu, încălcarea sistemului de valori al unui bărbat, sunt suprapuse.
Există, de asemenea, bărbați care au tendința de poligamie mai mult, sunt cei care sunt mai puțin înclinați, dar, în general, oricine o poate face.

Întorcându-ne din vacanță, cu un sentiment de împlinire, mergem la starea unei "Regine" independente. Ieșiți-l pe un bărbat.
Dacă acum, după toate eforturile voastre, soțul încă mai trage "acolo", în acest moment îi strângem valiza și o punem în afara ușii. Pregătește-te pentru cel mai rău, ne-am stabilit o condiție pentru soțul ei: „Dragă, poți, desigur, pentru ea să plece, dar ai pierdut mult - copii, apartamentul, o jumătate de afaceri.“ În 95% din o sută, veți alege căldura caldă și inimă.

Dacă afli că soțul tău are o altă familie și de mult timp, acționăm în același fel. Și dacă nu te alege, atunci cu siguranță nu ești omul tău!

Am citit un articol cu ​​câteva zile în urmă, am decis să încerc. Pentru a risca sănătatea, dar brusc ce se va întâmpla. Vreau să găsesc oameni asemănători, dar atâta timp cât este înfricoșător - calea prin tehnică / tehnică este prea lungă.
Este mai ușor să țipi, să forțezi, să expui în cele din urmă!
Încep de la început. Vine și teribil VRET. Înțeleg că minte, dar încerc să pretind că iau totul la valoare nominală.
Dar dacă aș fi rostit, aș fi fost mai ușor, dar doar pentru a doua zi pe valedole (neo-pass) și numai gândit că nu poate minți, îmi pot imagina Bobinați, și el, ca alb și pufos - da nu, aici e un indiciu și aici. În general, în timp ce urmați instrucțiunile și jucați în Stirlitz. greu.
Ajutor, poate cineva a trecut deja acest lucru, mai ales că doriți să vă conectați la faptul că povestirile cu termene bune, toate sunt la fel.







tema sexului nu este dezvăluită - "sexul ar trebui să fie întotdeauna" și "un alt lucru este că dacă soțul nu dorește, atunci nu apăsați" cum să dock? și acest lucru aproape întotdeauna piere.
PS. cealaltă parte a acestor acțiuni - în timpul procesului o femeie poate înțelege că trebuie să se îndoaie atât de obrază și să se îndoiască dacă are nevoie de acest om

S-au rănit deja când l-am citit. Îmi place soțul meu, dacă te duci la o sindrofie, s-ar putea ierta (1st timp), dar pentru a utiliza orice tactici pentru a pas peste ei înșiși, să se rupă, schimbarea pentru a se întrece pe sine amanta și soțul ei gratifica vanitatea - ei bine, eu nu fac. În lume, mulți oameni și astfel de a lupta din cauza altcuiva - un nonsens complet. Respectați-vă și iubiți-vă, și nu tactici de aplicat.

(suspin) și nu vă respectați?
Nu, înțeleg, tactica nu e rea. În teorie. Dar imaginați-vă: sotul a venit și a spus: "M-am îndrăgostit de altul, mă duc la ea". Sau a spus "bine-wishers" - spun ei, și ceva cu Masha de la contabilul răsturnări.
Acesta este șocul și prima reacție a unei doamne care respectă cu adevărat - o tigaie peste cap. Chiar dacă doamna este într-adevăr o doamnă: bine, tigaia va fi Teflon Zepter. Sau există șuruburi de la șemineu. Majoritatea va reacționa mai repede la Masha, o vrăjitoare vopsită, ca să o țină departe. ceea ce nu este adevărat, dar așa este. Principalul lucru este furia sportivă.
Și ce se oferă în schimb. înghiți-le tot, puneți-vă sentimentele în fund. nu kobebel și nici măcar o cățea-razluchnitse, și chiar. Și pretinzând că este o asistentă mama-umedă, apoi un nebun infantil. fără a uita să dea în mod regulat toate locurile unde și când dorește. Dacă doriți. Și dacă nu - atunci gătește doar borscht. Și continuă stațiunile) pe cheltuiala lor, înțeleg? ) Este necesar să fii o actriță strălucitoare - și de la actrita genială, prin definiție nimeni nu va merge. Nu îndrăzni. Că el ar juca un briza. ultima zi a lui Pompei în culori și chipuri.
O femeie normală se va aplatiza și cârnați. Și "În mod natural", acest lucru nu va funcționa. Și nefiresc. ei nu vor crede.
Și cum de a oferi pentru a reprezenta mama, statiuni continua și plimbare în CANCAN truselyah qhipura - o femeie este însărcinată, a născut de curând sau Boriana cu boli grave sau stres? În sfârșit vă puteți imagina?

Cu toate acestea, eliminarea insultelor este excelentă. Apa jignită este transportată și balcoanele cad. Puteți să vă ridicați mâna, să o aruncați brusc și să spuneți: "Ah .. cu el!" (C).
Și pentru a fi angajat în sine, saloanele-sărbători pentru sine este perfect! Și dacă înainte ca mâinile să nu ajungă, atunci ar putea fi un pendal magic excelent. FOR / SELF. Desigur, în cazul în care un copil mic în brațe sau burta pe nas sau la revedere în principal în srach și picurătoare ei - celelalte state FUS și încearcă prioritățile - copil, și el și (sau) sănătatea lor.

Și apoi. mneee. spune-mi diferența între situația descrisă în primul post (aceste 5 etape) - propus de situatia mea - a pus imediat înainte de faptul: că nu te va păstra, dar va fi plină. La urma urmei, "nu părăsi familia", și în acest caz prea. Ei bine, este aceeași scuză clasică pentru iubiți: ei spun că voi pleca, așa că soția este bolnavă, copiii sunt mici.
Ah, știu ce este diferit: de obicei, dacă o femeie "trăiește" la 5 pași și păstrează sau ridică stima de sine, acest om este deja cu ea. nafik nu este necesar.
Dar din nou, poate chiar acum?
Și apoi exercițiu, să gestionați și să cumpărați pantaloni roșii.

Suntem în rețelele sociale

Site-ul nostru utilizează cookie-uri pentru a îmbunătăți performanța și a îmbunătăți performanța site-ului. Dezactivarea cookie-urilor poate duce la probleme cu site-ul. Continuând să utilizați site-ul, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor noastre.







Trimiteți-le prietenilor: