5 sfaturi stilate din magnifica Lithenova Rhenata

Cu cât este mai mult o persoană compusă, cu atât este mai interesantă. Niciodată nu sunt de acord cu faptul că ar trebui să fie naturale, nu au fost făcute în sus, neutru, la un tricou și blugi mici - nimic mai dezgustător, în opinia mea, nu se întâmplă, este o depersonalizare completă. De aceea, eu sunt pentru că omul însuși exagerat pentru a se realizeze chiar și în aspectul lor, „- spune cu entuziasm actriță, regizor și scenarist Renata Litvinova în propriul său raport despre stilul.







5 sfaturi stilate din magnifica Lithenova Rhenata

Susțin că ar fi o nebunie, și odată ce devine clar de ce Renata spune astfel: de ce iubesc culori luminoase, blană, siluete feminine, plin de farmec coafuri, bijuterii scumpe și accesorii excentrice. Toate acestea reprezintă o parte integrantă a imaginii sale și, pentru a deveni cel puțin un pic, trebuie să vă amintiți cinci reguli simple:

ACOPERIT CAPUL

„Nimic nu spune mai multe despre tine decât ceea ce porți, sau depănare în cap“, - a spus Litvinov, fan cunoscut de tot felul de pălării, eșarfe, văluri, bandaje și puncte.

5 sfaturi stilate din magnifica Lithenova Rhenata

De multe ori apare în lucrările lui modistă Philip Treacy și omologul său rus Konstantin Gaidai, la „plăcinte“ clasice, șaluri Herm? S și eșarfe pene chiar tradiționale, tricot că bunica obișnuită.

DECORAȚII MASIVE ȘI LEMN PERSONAL

Cei mai buni prieteni ai fetelor, în special cei ca Renata Litvinova, sunt încă diamante. Actrița îi iubește cerceii, brățările și colierele masive, însă ea însăși admite că îi poartă mai des haine negre - ca să nu o exagerăm.

5 sfaturi stilate din magnifica Lithenova Rhenata






Dar pentru viața de zi cu zi ea alege o varietate de bijuterii: toroane perla, inele de epocă, broșe și decorațiuni (cum ar fi o insignă de onoare al câștigătorului Premiului de Stat) și iubește foarte mult camee de epocă. "Cameos ar trebui să fie purtat într-un rând, unul la altul - așa că am învățat să fac marele Rustam Khamdamov, și este într-adevăr frumos."

CULOARE NEGRU

5 sfaturi stilate din magnifica Lithenova Rhenata

„Îmi place totul negru, și este de fapt culorile foarte ruși - în condițiile noastre dificile meteorologice, atunci când femeile sunt obligate să meargă la locul de muncă, pentru a primi la metrou, să trăiască pe un salariu modest, negru am salvat“ - comuna Litvinova, la prezentarea colecție proprie haine făcute mai ales în negru.
Mai ales Renata cu această culoare se conectează foarte mult: în anii '90, când își începea cariera, fetița "purtau doar rochii neagră stabile sau broșe negre cu o fustă îngustă. Ea a rulat în toate situațiile! ".

RETRO STYLE

5 sfaturi stilate din magnifica Lithenova Rhenata

"Doamne, uite, în ceea ce mergem! Femeia se îmbracă acum așa: tot timpul în pantaloni! Chiar acum mă uit în jur: totul e în pantaloni. Ah! Și apoi vă plângeți că oamenii nu vă acordă atenție ... "

RED LIPS

Poate prima asociere cu aspectul Renata Litvinova - nu sunt accesorii, bijuterii sau rochii, și machiajul ei: săgeți îngrijite și buze strălucitoare roșii.

5 sfaturi stilate din magnifica Lithenova Rhenata

Experimentați eroina noastră a început în anii '90: "Creativ stropit numai prin machiajul de pe fata lui. Datorită prezenței unui creion negru, umbre suspecte și produce un set de pulbere albă, am tras eu o nouă față, inspirat de filmele alb-negru ale lui Antonioni și Fellini amestecat cu ceea ce au văzut în jurul valorii de!“.
Acum nu mai este nimic suspicioasă în imaginea lui Renata - doar chic vine din epoca de aur a Hollywood-ului.

5 sfaturi stilate din magnifica Lithenova Rhenata

Bonjour Glamour - un site despre bogat și faimos, frumos și de succes. Eroii site-ului sunt oameni adevărați care trăiesc fără bani. Vom dezvălui secrete și intrigi, dar nu va face fără scandaluri. Puncte și carnavaluri, strălucirea spoturilor și afișelor de podium - toate acestea vor schimba cititorul pentru a atinge cel puțin puțin viața celor pentru care norma vieții este costurile scumpe și genți de mână DG. Dar poate și cei bogați plâng?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: