3 răspunsuri despre spitalul municipal Ivanteevka la adresa: Ivaneyevka, strada mai zi

Îi mulțumesc lui Mokhov A. V. departamentul chirurgical. O persoană cu o scrisoare BIG, un maestru al ambarcațiunii sale Foarte bună, îngrijirea pacienților săi, atentă.Defined la afacerea lui. Mai mult ca acești medici! Din nou, vă mulțumim pentru sănătatea noastră! P.S. A existat o dublare a pietrelor de la vezica biliară și îndepărtarea a 3 herniile, totul era la cel mai înalt nivel! Mulțumesc!







Eu și toți rudele mele urăsc liniștit spitalul orașului Ivanteev. Mama mi-a stat în urmă cu câțiva ani în operație, a avut o operație pe venele ei, a stârnit cicatrice teribile, piciorul i-a pierdut sensibilitatea. Iar aceasta, am observat, a fost o operațiune plătită, chirurgul nu a ezitat să ia bani pentru această groază. După operație, m-am dus personal la asistenta medicală, mi-am pus banii în buzunar și i-am rugat să vină la mama ei noaptea și să afle dacă are nevoie de ceva și dacă avea dureri severe. Linia de fund: nu a intrat nici măcar în cameră o dată pe noapte. Data viitoare ›







O mulțime de mulțumiri întregului personal al departamentului chirurgical, care mi-a salvat fiul, Bogomolov Nikita, viața. Excelent medicament liber, stabilit în mod clar activitatea întregii echipe de lucrători medicali, o atitudine bună față de bolnavi - ceea ce este mai mult decât de dorit. Multumesc!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: