19 mașini Satan de la caderea 4 - automatron

La câteva ore după lansarea add-on-ului, Reddit a primit o filială specială, unde jucătorii au început să împărtășească rezultatele noului lor hobby. Lucru amuzant este, desigur, este faptul că cele mai multe dintre mașinile lui Satan - un Kodsvort modificat, care oferă o reținere ceașcă de cafea, în ciuda noului său corp, nu condusive la conversație.







Mai multe lucruri (și după un timp vor fi și mai multe) pot fi văzute aici. Adăugarea programului Automatron este descărcată și așteaptă ora (până când terminăm jocul cu litera D), vom scrie mai multe despre el.

Dacă în timpul unei conferințe de presă Bethesda la E3, pe care doriți să comandați imediat ediția din Fallout 4 colectorului cu „pip-băiat“, dar apoi te opri lăcomia, gândirea rațională, sau alte lucruri sensibile, va fi în curând Rethink prea târziu.

  • Dragă, unde ai fost? Știi, draga mea, astăzi am petrecut trei ore prins în cartierul de gunoi, când un canibal irațat mi-a tras în fund. I-am dat-o și apoi am deschis focul; un grup întreg de gangsteri a alergat la zgomot, a trebuit să plece. M-am ascuns în subsolul unei case, carnea fuma în jurul meu - pare umană - și pentru [...]







  • Separatul farmec al jocurilor post-apocaliptice - locațiile distruse din lumea reală și monumentele uzate ale istoriei lumii. Dacă intenționați să mergeți în vacanță în aceste vacanțe de iarnă, aici sunt 9 atracții din Fallout 4 pe care le puteți găsi în Boston, chiar dacă sunteți un turist neatent.

    Navigare după înregistrări

    este mai bine să fii dracu 'în ochii unei legume zombificate decât să plătești pentru un permis de sizna în valoare de două jocuri complete.

    Dacă doi ani după lansarea jocului pot juca numai ebanko, atunci acesta este un joc rău. Și nu are rost să jucăm deloc, chiar și la ieșire. Jocurile bune nu devin caduce.

    nu te confunda "juca doi ani mai tarziu" cu "doi ani de asteptare pentru un skidon"
    despre a nu deveni jocuri învechite - xl2 acum rahat inutil.

    Mai puțin de o lună în urmă a fost ca un joc șic.

    dacă ai mai jucat până acum. dar nu sa așezat acum (a așteptat o reducere pentru un deceniu.) Nu devine depășită!)







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: