10 reguli de aur de alergare

Extindeți Sucursala 3

înseamnă că respirați cu nasul, respirați cu gura

Extindeți sucursala 1

arsdima acum 1231 zile

acest lucru este de înțeles, dar în text este scris ca și cum gura este mai bine să respire.







Extindeți Sucursala 0

1. Este normal ca o persoană să aibă nevoie de oxigen în timpul cardioionului. Nimeni nu spune că o persoană ar trebui să se sufoce, deși cu greutate peste țară suntem foarte sensibili la lipsa de oxigen (formarea poate fi diferită), acest mod de respirație ajută la rezolvarea ei.
2. Periile nu ar trebui să fie complet relaxate, nu dormi pe fugă, aici cuvântul cheie este "ușor".
Aceasta este pentru anumite puncte. În ceea ce privește urmărirea orală a instrucțiunilor, nimeni nu spune că acest post este adevărul final, dar aceste sfaturi ar trebui luate cel puțin pentru sine. Tehnologia este absolut diferită pentru toată lumea, aici sunt furnizate dispoziții generale, care nu vor merge în detrimentul altora, având, în plus, o bază teoretică, este normal ca fiecare să-și personalizeze alergarea, sub caracteristicile individuale ale organismului.

Extindeți Sucursala 0







Cultura fizică vindecă și maimuța sportivă.

Extindeți Sucursala 0

Doar inspirat de post și apoi în final ca o propoziție "Principalul lucru de început!"

Voi mânca mâncăruri

Extindeți Sucursala 4

fu, slab: D. Fă-te!)

Extindeți Sucursala 3

Mă forțez să mănânc cookie-urile, ce altceva vrei de la mine.

Extindeți filiala 2

alergați cel puțin la ficat

Extindeți sucursala 1

Ei se află în dreptul calculatorului. Nu este nevoie să te ridici fie :)))

Extindeți Sucursala 0

Extindeți sucursala 6

Prima regulă a luptei mână-la-mână este de a vă plictisi adversarul cu o alergare ușoară.

Extindeți Sucursala 3

ca o persoană care a fost angajată în mai mulți ani de lupte mână-la-mână, pot spune că regula principală este mai degrabă "apăra-te, mai degrabă decât ataca", sau "folosește un atac împotriva atacatorului"

Extindeți filiala 2

Extindeți sucursala 1

StraightPM acum 1231 zile

Extindeți Sucursala 0

Prima regulă a cursei nu este de a spune nimănui despre a alerga

Extindeți sucursala 1

Extindeți Sucursala 0

mai devreme când eram angajat în atletism de teren și câmp, am alergat câțiva kilometri, cu o alergare ușoară, aproape o jogging, pentru încălzire. Și abia apoi a început să se încălzească cu adevărat.

Extindeți filiala 5

mai întâi s-au încălzit și abia apoi au început să se încălzească?

Extindeți sucursala 1

mai degrabă pentru a încălzi mușchii și apoi pentru a întinde ligamentele, articulațiile.

Extindeți Sucursala 0

Brutaliti pentru Liu Kang?

Extindeți Sucursala 0

Ei bine, am fugit, de asemenea, la 6 km de-a lungul intersecției, apoi am încălzit, ne-am întins și am trecut deja distanțele țintă (sprint). Și în cele din urmă am jucat baschet.)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: