10 Fapte despre Mario Balotelli

Toate profesiile

Toate țările

10 Fapte despre Mario Balotelli

10 Fapte despre Mario Balotelli

Jucător de fotbal italian de origine ghana, striker. Jucătorul clubului englez "Liverpool" și echipa națională italiană.

10 fapte despre Mario Balotelli

1. Balotelli nu sa născut sănătos și ar putea muri în cea mai veche copilărie din cauza unor probleme cu intestinul. El a suferit mai multe operațiuni, și numai la a doua zi de naștere starea lui Mario sa îmbunătățit cu adevărat, iar cele mai serioase temeri s-au evaporat.







3. A vedea la un restaurant din Manchester Jenny Thompson - o fată de virtute ușor, ale cărui servicii, potrivit tabloidului britanic, sa bucurat de Wayne Rooney - Mario Balotelli a râs, a început să arate cu degetul spre ea și strigând „Rooney, Rooney.“







4. Și două săptămâni au trecut, ca Mario după trecerea la „City“ a adus în Marea Britanie lui Audi R8 în valoare de 120.000 de lire sterline, a reușit să ajungă într-un accident. Din fericire, nimeni nu a fost rănit. Poliția a sosit la fața locului a surprins faptul că Mario cu el sa dovedit a fi de 5000 de lire sterline, cand a fost intrebat de ce el poartă cu el o sumă considerabilă de bani, el a răspuns: „Pentru că eu sunt bogat.“

5. Este o poveste bine-cunoscut de modul în care Mario Balotelli cu prietenii aproape ars casa lui, se complac cu focuri de artificii în baie, dar nu toate este interesant să auzi continuarea acestor evenimente: la doar câteva zile după incident, Balotelli a primit oferta de a deveni fața campaniei Safe utilizarea focurilor de artificii.

6. Într-o zi mama mea a trimis Mario la magazin pentru o masă de călcat, în locul celui care a primit două scutere, o trambulină, Tracia pentru mașinile de jucărie și o masă pentru tenis de masă. Greu de crezut, cu toate acestea, atunci când acuratețea informațiilor specificate în majoritatea Mario, el a subliniat numai faptul că tenis de masă nu a fost printre obiectele pe care le cumpărate.

10. La începutul carierei limba engleză etapa Mario poveste de dragoste răsucite cu vedeta reality show „Big Brother“ Sophie Reade. Cu toate acestea, relația lor nu a durat mult timp: timpul de Anul Nou Balotelli schimba fata lui cu prietena ei, Sophie atunci când ea a fost în camera alăturată.

Mai târziu, fata a povestit despre experiențele ei cu publicarea News of the World: "Mă simt trădat de Mario. El nu a fost indiferent față de mine și a spus că are și sentimente pentru mine. În general, nu m-aș fi întâlnit niciodată cu un jucător de fotbal din cauza reputației lor proaste. Dar Mario mi sa părut special.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: