8 stele care nu se temeau să spună despre sarcini nereușite

A pierde un copil, chiar dacă nu sa născut încă, este un test dificil pentru orice femeie, dar nu este un verdict. Și astăzi eroinii noștri din exemplele lor au dovedit acest lucru. În ciuda avortului spontan (și adesea nu a unui singur), toți au reușit să găsească bucuria maternității, pentru că nu și-au pierdut speranța.







Nicole Kidman

8 stele care nu se temeau să spună despre sarcini nereușite

8 stele care nu se temeau să spună despre sarcini nereușite

"Prima dată când am rămas însărcinată cu aproximativ doi ani în urmă", a spus ea într-unul din episoadele casetei. "Soțul meu și cu mine am ales nume, ne-am imaginat cum ar arăta copilul nostru, pe care ar arăta ...". Dar în timpul următoarei examinări, medicul ia spus starului că inima copilului său nenăscut nu mai bate.

Courteney Cox

8 stele care nu se temeau să spună despre sarcini nereușite

Cu toate acestea, steaua de 51 de ani nu lasă visul de a avea un alt copil. Prietenii apropiați îi sfătuiește să se gândească la adopție.

8 stele care nu se temeau să spună despre sarcini nereușite






Acum, interpretul hitului "Oh God, what a man", cântăreața Natalie, este un soț iubit, cu care au fost împreună de mai mult de 20 de ani și doi copii. Dar odată ce artistul era foarte îngrijorat că nu putea rămâne însărcinată. Într-un interviu acordat revistei "Telesem", ea a mărturisit că la vârsta de 17 ani a avut un avort spontan, apoi - o sarcină moartă și în același timp.

Anna Ardova

8 stele care nu se temeau să spună despre sarcini nereușite

Actrita Anna Ardova, care strălucea în spectacolul "Unul pentru toți", a chinuit, de asemenea, principala întrebare feminină - dacă ar putea deveni mamă. La vârsta de 24 de ani a avut un avort spontan, iar Anna sa temut că nu va putea naște. Medicii i-au prescris hormonii, dar, în loc de tratament, Ardova a decis să amâne această întrebare pentru o vreme, sugerând că va necesita o mulțime de forțe pe care ea nu le avea la acel moment. Ce sa întâmplat în continuare, a lovit actrita: a rămas însărcinată! "Am mers în jurul teatrului absolut fericit și nu am avut nici măcar o șansă de a da naștere sau de a nu naște", a spus ea într-un interviu acordat revistei "7 zile".

Acum Anna are doi copii - fiica Sonya și fiul Anton.

Rosa Syabitova

8 stele care nu se temeau să spună despre sarcini nereușite

Faimosul vrăjitor Rosa Syabitova nu ascunde că, din cauza unui avort făcut în tinerețe, nu putea să-și închipuie de mult. Într-un interviu acordat revistei "Telesem", Syabitova a recunoscut că fiul ei mult așteptat sa născut după a 13-a sarcină, înainte de că au fost avorturi. "Am stat în spital timp de opt luni în privința conservării. A fost reasigurată ", a spus Syabitova.

În prezent, cei de 53 de ani au doi copii adulți - fiul lui Denis și fiica lui Ksenia.

Jeanne Epple

8 stele care nu se temeau să spună despre sarcini nereușite

Actrița Jeanne Epple își amintește dureros cum și-a pierdut copilul. "Am făcut ceva despre casă și brusc o durere ascuțită în abdomenul inferior ... am fost adus la spital cu o ambulanță. Copilul nu a putut fi salvat. A doua zi medicul a intrat în secție și a pronunțat o sentință teribilă: nu voi mai avea copii din nou ", a declarat ea revistei" Caravana povestilor ".

Timp de șapte ani, Epple a fost tratată pentru infertilitate. Doctorii și-au întins mâinile, dar nu și-a pierdut speranța. Și nu în zadar. Acum are doi fii - Potap și Yefim.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: