6 Motivele pentru care telegrama este de top

Bună ziua tuturor. Astăzi vom analiza cinci motive pentru utilizarea telegramei de la Pavel Durov. Unul dintre cei mai buni mesageri din lume, care, dintr-un anumit motiv, nu a luat încă rădăcini în Rusia și Ucraina. Să mergem!








Primul motiv este viteza de lucru.

Nu am nici o idee despre cum funcționează Whatsapp în Rusia și Ucraina, dar în Uzbekistan acest lucru este un lucru teribil care rămâne. În telegramă, totul este bine, viteza de trimitere este instantanee, chiar și la o viteză scăzută a Internetului. Totul este transmis în câteva secunde, iar serverul cade foarte rar. Mi se pare că este un plus imens pentru un mesager.

6 Motivele pentru care telegrama este de top

Al doilea motiv este Design.

Este foarte estetic, totul este adaptat la un stil, nimic nu iese în evidență. Prin canoanele Material Design, rapid și într-un număr minim de clicuri. Plus este dimensiunea aplicației, este mai mică decât Whatsapp, Viber și altele.

6 Motivele pentru care telegrama este de top







Al treilea motiv este Oblivion.

Absolut peste tot - Android, iOS, Windows, Mac OS și chiar și client Web. Și funcționează la fel de bine peste tot, iar designul este plăcut. Ce altceva este necesar pentru fericire?

6 Motivele pentru care telegrama este de top

Al patrulea motiv este Cloudiness.

Al cincilea motiv este Securitatea.

La fel ca prostia, dar populară. Eu însumi nu sunt un fan al tuturor, dar foarte mulți dintre prietenii mei folosesc în mod activ acest lucru. Și sa făcut într-adevăr convenabil, acel control care folosește. Puteți crea un bot prin clientul însuși (chiar dacă cel mai primitiv) și există deja ceva. Autocolantele sunt cu siguranță un punct controversat, dar este gratuit, și este foarte frumos.

6 Motivele pentru care telegrama este de top

Rezultatul.

Durov a făcut din nou un produs de masă super, care a fost deja aruncat în aer. Este complet gratuit, are o interfață inteligentă, este absolut peste tot și chiar există securitate. Dar nu există apeluri și este foarte rău (deși mi se pare că vor apărea foarte curând). Concluzia este să legeți fără ezitare și să-i spuneți prietenilor să plece. Cu cât devine mai devreme, cu atât mai curând vom uita visul teribil numit Weiber. (+ API deschis pentru dezvoltatori)

Apăsați pe laic, faceți retweet: Dă-i un prost!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: