4 răspunsuri privind grupul de resurse al întreprinderilor agricole din Moscova, Gagarinsky, strada Kosygina, 13

Am văzut un picior întreg în supermarket, am decis să cumpăr două pentru testare. Greutatea era de 820 grame. A venit, a pus pe dezgheț. După 3 ore am văzut rezultatul. A fost o mulțime de apă. Cântărit, restul este de 594 de grame. Carnea este într-un gel. Am separat pielea și oasele. Se cântărește din nou - 242 de grame. El a aruncat-o în tigaie și în cele din urmă totul sa fiert. E doar groază. Cum poți lucra așa? Nu vă lăsați păcăliți la prețuri scăzute, nu are sens să cumpărați apă. Sunt foarte bucuros că am cumpărat doar 2 bucăți. Desenează concluziile în sine, merită luate astfel de produse.







07.08.15 Am cumpărat o cutie de 13 kg. Picioarele, așa-numitul îngheț uscat. Data fabricatiei 29 iulie, 15 Shift # 7. La decongelare un picior, 75 gr. apă, atunci când prăjiți încă 50 de gr. Se pare că cu 13 kg. nu este suficient de aproximativ 3 kg. Aici, nu numai înșelăciunea pentru bani, dar și rănirea sănătății. Nu se știe ce fel de apă pompele de pasăre. Eu, ca jurnalist TV, nu o voi lăsa fără atenție. Cred că FAS și controlul sanitar și epidemiologic vor arăta, de asemenea, interes pentru produsele dvs.







La 7 august 1515, am cumpărat o cutie (13 kg) din picioarele resursei firmei. Așa-numitul îngheț uscat. Când o coapse era dezghețată, apa curgea cu 75 de grame. Se pare că cu o cutie de 13 kg nu este suficient în medie 2, 200 kg. Mai mult, în timpul prăjirii piciorului, a lăsat "o lacrimă" de aproximativ 50 g. Probabil cu rușine pentru producătorii lor. Și în tigaie era o mică minge mică, încrețită. Pentru dobândă: data fabricării pe 29 iulie 1515. Shift # 7. Dar sunt sigur că toate schimbările fac fierberea produselor cu apă. (((Ca jurnalist TV. ›

Calitatea dezgustătoare a broiler-ului! Întregul pui este perforat și pompat cu apă, galben, în interior împinge grăsime pentru greutate într-o cantitate incredibilă. Fii atent.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: