3 Reflecții asupra aspectului de la adresa Tula, strada Sovetskaya, 8

Cu câțiva ani în urmă, angajatul mi-a recomandat o clinică dentară Aspect sau, mai exact, un doctor, Yudina Tatiana Igorevna. Am coborât și am rămas sub o asemenea impresie, că acum îi recomand tuturor doar pe ea. Acesta este un doctor, după cum se spune, de la Dumnezeu! Dar îmi place spitalul, desigur, nu numai din cauza unui doctor. Trebuia să fiu tratat și de alți specialiști ai acestei instituții, deoarece Tatyana Igorevna este în concediu medical și în concediu. Nu am nici o plângere. Atitudinea tuturor medicilor este bună. Data viitoare ›













Sincer, mi-e frica de stomatologi cel mai mult! Am decis cu privire la această faptă cu adevărat eroică, când mi-am dat seama că am pietre teribile pe dinții mei inferiori. Nu face nimic. M-am dus la Aspect la sfatul soțului meu și nu am regretat. M-am dus la doctor, imediat mi-a spus că mă temeam foarte tare și fă-o cu mine, nimic care nu doare)) Am o femeie dentistă minunată, m-am liniștit, mi-a spus tot ce avea să facă cu mine. A scos repede pietrele, a observat că era timpul să vindece un dinte. Totul a luat. Data viitoare ›

Mă duc la Aspect dintr-un alt oraș, o clinică foarte bună, acceptă întotdeauna ospitalitate, tratează o gaură în Aspect, după ce un dinte a fost smulse într-o altă clinică. Tratat Dr. Tretyakov Kirill, foarte atent. profesională. Mulți vă mulțumesc doctorului.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: