25 Fapte despre statul jamesone

Steaua filmelor lui Guy Ritchie și luptătorii "Carrier" și "Fast and Furious 8" sărbătorește cea de-a 50-a aniversare.

25 Fapte despre statul jamesone

Într-unul dintre discursurile sale comedian Dylan Moran a spus că de obicei bărbații de vârstă mijlocie place sa ma uit la filme cu Steytemom, deoarece acestea nu se poate ridica de pe canapea, și se pare că el face totul pentru ei. Jason Staten lovit de rever, strălucitoare cap chel, luptându-cuburi de presă. El este starul filmelor de Guy Ritchie și la Hollywood erou de acțiune. Este oarecum ciudat să auzi că el a mers în a șasea decadă.







Am adunat mai multe fapte și citate despre viața actorului britanic, care astăzi sărbătorește aniversarea.

Părinții lui Jason erau foarte serioși în privința sănătății fiului său. Mama l-au învățat să mănânce numai alimente sănătoase, iar tatăl, fiul nu moșteniți purtat un costum, și „purtat“ banca de rezerve, astfel încât el a fost logodit cu ea și a zguduit presa.

Când Jason a fost adolescent, familia sa sa mutat la Great Yarmouth, în județul Norfolk. Acolo sa întâlnit cu steaua în creștere a fotbalului Vinny Jones. El la învățat pe Jason să joace fotbal.

El este încă supărat că nu sa calificat pentru Jocurile Olimpice.

În tinerețe, Stamyte conducea mașini peste tot în Londra. "Este uimitor cum nu am intrat în ***".

Steytem jură foarte mult în timpul interviului.

Jason a fost observat de reprezentanții agenției de modelare, făcând chipul mărcii franceze Connection. "Am ales pe Jason pentru că am vrut ca modelele să arate ca niște tipi obișnuiți de pe stradă", au spus reprezentanții mărcii. "Și era foarte bărbătesc, dar nu foarte asemănător cu modelul".

25 Fapte despre statul jamesone

Chiar dacă a lucrat ca model, Steytem și-a continuat afacerea de familie - vânzând bijuterii ieftine și parfumurile false pe stradă. Deci, el a observat Guy Ritchie și a invitat la filmul "Carduri, bani, două trunchiuri". M-am dus la el, am cumpărat ceva și am întrebat dacă ar vrea să facă un film.

Richie avea nevoie de un actor care să se integreze fără probleme în rolul de gangster de stradă. "El mi-a spus că nu poate lua un tip cu o educație de teatru, nu va învăța ce pot face. Ei nu scriu despre asta în manuale.

Pentru rolul din filmul "Carduri, bani, două trunchiuri", Steytem a primit 5000 de lire sterline. Pentru "jackpot-ul mare" - 15 000. "Da, aș fi făcut-o gratuit, doar pentru a încerca ceva nou. Am avut deja trei profesii: un vânzător de stradă, un atlet și acum un actor. Asta înseamnă că am avut două profesii. "







Jason Stateim iubea mereu filmele. Părinții lui l-au dus împreună cu ei la cinema pentru a privi "Luca cu sânge rece". "Marea evadare". filme cu Bert Lancaster. Charles Bronson. "Chiar m-am uitat la muzicale. Mama sa gândit că trebuie să văd cât de mult posibil Gene Kelly.

25 Fapte despre statul jamesone

Statem este un lark. Îi place să se trezească devreme dimineața și să practice. „În cazul în care shake-uri în dimineața, atunci nu va fi niciodată scuze de genul“ nici un moment „“ târziu înapoi la locul de muncă «sau» A trebuit să fug la întâlnirea de urgență ". În cazul în care primul lucru în dimineața de a instrui, clasele vor avea întotdeauna timp. "

Majoritatea scenariilor care se încadrează pe biroul Stateem, actorul estimează: "Am citit și nu-mi pot imagina cine o va împușca vreodată". Dar, în același timp, actorul își apreciază treptat abilitățile: "Când veniți să mâncați într-un restaurant sushi, nu vă așteptați să vedeți sandvișuri cu brânză în ea. Ai venit să mănânci sushi. Sunt ca un hamburger - ceea ce vezi tu. Dacă joc la doctor în depresie, de unde pleacă soția mea, nimeni nu va vrea să se uite la ea.

Înainte de rolul din "Spy", Steiteym nu i-au fost oferite niciodată comedii pe care le-ar fi plăcut. Câmpul din Fig. regizorul filmului este un mare fan al adrenalinei. și ia sugerat mai întâi lui Jason să joace un agent sever și impenetrabil (și, prin urmare, foarte amuzant).

Sir Kenneth Brana este un mare fan al filmului "The Carrier". Într-o zi el va invita cu siguranta Steytem la filmul său.

Staitem nu este deloc ciudat. Cel de-al șaptelea "Fast and the Furious" sau al optulea - nu suferă de snobberie. "Am o viziune atât de rustică asupra vieții: loviți fierul în timp ce este fierbinte. Când nu există bani, vă simțiți ca o smochină. Și când apar, nu vreau să spun: "Sunt prea bun pentru acest film".

25 Fapte despre statul jamesone

Filmele se compară cu mașinile. "Regizorul este un cadru. Operatorul este roțile. Și de la film la film, componentele se schimbă. Uneori se dovedește Ferrari și uneori dracu 'Fiat Panda.

Statul încă recunoscător lui Guy Ritchie pentru o cariera de actor și consideră că activitatea în filmele sale - cel mai bun lucru care sa întâmplat cu el în film. Dar lucrarea lui este critică. "" Robbery pe strada Baker "a fost un film foarte cool. Da, chiar și lucra cu Luc Besson pe „Carrier“ nu a fost rău. "Adrenalina" părea a fi decentă. Restul este rahat. Deși nu, iau aceste cuvinte. Doar filme - este un lucru foarte complicat, cum ar fi ceasul. Dacă nu toate treptele funcționează bine, ceasul va arăta momentul greșit. "

25 Fapte despre statul jamesone

Steytem nu a învățat niciodată să acționeze. "Dar nimeni nu mă întreabă să-l joc pe Lincoln și nu-mi fac griji."

Steytema este supărat atunci când colegii săi profesioniști își încălzesc corzile vocale înainte de a începe să filmeze. "Uneori trebuie să le reamintesc că se pretind a fi doar o persoană, nu fiind ei".

25 Fapte despre statul jamesone

Pentru a filma un film, ca și idolul său Clint Eastwood. StaiteM încă nu merge. "Prea multă muncă de la început până la sfârșit. Multe ore de muncă grueling. "

Era în filmul Erasure. Renunțați la asta. Marvel poate să-l ducă în siguranță la rolul Silver Surfer-ului, când își întoarce drepturile.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: