15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

Fetelor, fiți vigilenți dacă auziți una din aceste 15 fraze din gura unui om, în majoritatea cazurilor acestea înseamnă o minciună. Îți spun adevărul :)

1. Pot rezolva totul






Să fim cinstiți: un om nu mărturisește niciodată că nu poate remedia ceva. Acestea sunt mușchii din gene - ei cred că înțeleg totul. Și chiar dacă nu înțeleg, o pot rezolva în câteva minute.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

2. Indiferent ce purtați, arătați grozav
De fapt, un om nu va spune unei fete că în aceste pantaloni picioarele ei sunt ca un elefant. Acest lucru va echivala cu semnarea unei condamnări la moarte. Iată un caz de minciuni în numele binelui. Un om își acoperă fundul din cauza unor probleme inutile. Da, și femeia este mulțumită, ce altceva acolo.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

3. Ce esti! Nu m-am uitat la fata aia
Cu aceasta merită să se împace - toți țăranii privesc la alte femei, aici nu poți scăpa. Sfaturi pentru bărbați: ca răspuns la această remarcă, merită să-și exprime ceva în spiritul a ceea ce este pe fata sa uitat blugi foarte prost, spre deosebire de pasiunea favorit.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

4. Am încercat să te sun
Da, da, m-am futut la fiecare 10 minute. Cel mai interesant lucru este că fetele folosesc câteodată această tehnică. Dacă auzi această frază, aproape garantat o concluzie - pur și simplu nu a fost disponibil lucruri mai interesant decât să sune prietena și muci diluat.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

6. Da, tocmai am băut câteva pahare de bere
Cea mai proastă minciună despre care te poți gândi. Orice fată va înțelege că iubitul ei a turnat vodca, a lustruit-o cu bere și apoi a turnat un alt coniac pe calul său. Dar omul nu renunță niciodată: "Doar câteva pahare, sunt doar obosit la locul de muncă".

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil


7. Sunt blocat în trafic
Acest lucru poate fi adevărat dacă este o oră de vârf într-un oraș mare. Dar mulți preferă să aștepte blocaje de trafic pentru un pahar de bere cu prietenii sau în compania unor fete frumoase la serviciu. Poate el și colegii săi se hărțuiesc în Quake? Care este diferența? Blocaje de trafic, și asta este.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil






8. Nu, nu sa întâmplat nimic
Femeile și bărbații își exprimă emoțiile în mod diferit, mai ales când vine vorba de ceva care este cu adevărat enervant. Omul crede că orice probleme vor fi rezolvate, iar el a avut o mână, astfel că, în astfel de situații ar trebui să lase totul așa cum este și păstrați-l în moduri alternative.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

9. Îmi place cum gătești
Această minciună este destul de ușor de împărțit, dar țăranii cred că funcționează. Acesta este un alt mod de a ridica stima de sine a unei fete. Pe de altă parte, foamea este tatăl furiei, astfel încât țăranii ar trebui cel puțin să critice puțin ceea ce nu le place și să încerce să experimenteze cu fata pe frontul culinar.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

10. Câștig (suma.). Avem destule
Cavaleria poate fi scufundată în uitare, dar bărbații se simt responsabili pentru doamnele lor, inclusiv cele financiare. Dar pentru a ascunde problemele la locul de muncă și dificultățile financiare din propria jumătate nu este foarte rezonabilă. Dacă va afla adevărul, încrederea va fi pierdută pentru totdeauna.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

11. Da, e bine că ai uitat să-ți radi picioarele
Dacă un om spune o astfel de expresie, el minte. Nu va fi mulțumit să atingă picioarele fetei, dacă îi vor aminti de a lui. Mai bine să nu înghițiți, pentru că o fată poate lua aceste informații în serios și, în general, nu mai poate să se uite pentru ea.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

12. Crede-mă, nu m-aș minți pentru nimic.
Cum nu este trist, dar oamenii se află în mod regulat, iar femeile le cred. Dacă cineva spune că nu a mințit niciodată, chiar acum el minte și nu se roșește.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

13. Îmi place foarte mult să petrec timpul cu mama ta
Cazuri când soacra - un om de aur, foarte rar. În alte cazuri este doar o modalitate de a ajunge la inima fetei. Dirty mod, dar funcționează. Și în dragoste și în război, toate căile sunt bune. Deci fetele nu ar trebui să cedeze acestui truc.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

14. Voi pune lucrurile în ordine în apartament imediat ce spatele meu se va opri.
Acesta este un exemplu excelent al modului în care un om evită probleme inutile. Băieții nu-i plac să asculte bomboane de sex feminin. Este mai ușor să te prefaci că ești bolnav și ai grijă și afecțiune și, în același timp, să te salvezi de activitățile de rutină.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil

15. Nu mă gândesc la alte femei
Dacă încerci să nu te gândești la ceva, te vei gândi la asta garantat. Un om este de natură poligamă și nu are rost să luptăm cu el. Orice om se gândește la câmpul opus 24 de ore pe zi. Nu ar fi așa, poate că nu ar fi avut nici o relație cu fetele până în ziua de azi.

15 Fraze de bărbați, pe care fetele nu trebuie să le creadă - micul meu colț confortabil







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: