11 Moduri fiabile de a atrage dragoste

În vara iubirii, chiar și cinici complet, carieriști întăriți și oameni pragmatici și sentimente care nu sunt localizate, vor să fie. Prin urmare, am decis să aflu cât de repede și cu un rezultat garantat aduce iubirea la viață. Și am găsit 11 modalități de a face acest lucru.







Metoda 1: Povestirile lui Duck

În primul rând, am intrat în interogarea "cum să desenez dragoste" într-una din motoarele de căutare pe Internet. Ciudat cum pare, câteva zeci de link-uri care au apărut pe prima pagină au fost dedicate temei "rațe de mandarine". La început am crezut că a fost un fel de defecțiuni tehnice - rațe, desigur, de asemenea, se întâmplă să iubească, judecând după numărul de rațe din rezervoare de apă din Moscova, dar eu sunt în căutarea unui om, nu un gâscan.

Și sa dovedit că rață de mandarină este una dintre principalele mascote ale feng shui, care ajută la atragerea și păstrarea iubirii. Duck-mandarin rață în natură păstrează întotdeauna împreună, zboară în perechi și arată îngrijire unghiulare unul pentru celălalt, care, în sine, este simbolic. Potrivit chinezilor, toată lumea poate invidia devotamentul și iubirea reciprocă a acestor păsări. Dacă în casa dvs. s-au stabilit două rațe mandarine (ceramice, desigur), veți găsi în curând dragostea adevărată.

Metoda 2: Vocabular

În puterea gândirii pozitive, mulți psihologi bine-cunoscuți sunt siguri. Prin urmare, dacă încercați să atragă iubirea în viața ta, trebuie să repetați în mod constant unele afirmații, cum ar fi „radiez dragoste tot timpul“, „iubind, am obține mai multă iubire“, „Oamenii sunt abia așteaptă să mă iubească, și eu ei o permit. " Repetați mai bine despre dvs., astfel încât prietenii și colegii să nu decidă că sunteți nebuni.

Metoda 3: este mai blând decât partea de jos

"Pentru a atrage iubirea, vă rugăm să mergeți la cumpărături. Cumpărați-vă o lenjerie roșie uimitoare, - mi-a sfătuit specialiști în Feng Shui. - Cumpărăturile aduc o atitudine pozitivă vieții noastre. Achiziționarea de lenjerie de corp simbolizează pregătirea internă pentru actul sexual. O culoare roșie atrage dragoste. "







Metoda 4: toți dansurile!

Muzica are o influență puternică asupra stării psihologice și fizice. Dacă doriți să vă întâlniți cu o adevărată dragoste, ascultați melodii pasionale din America Latină. Mai bine, mergeți la discoteci din America Latină și învățați să dansați salsa, cumbia și merengue. O fată care știe cum să se miște frumos nu va rămâne singură de mult!

Metoda 5: Temă

Curățați casa la domiciliu. Scoateți lucrurile vechi, sortați lucrurile în dulapuri, ștergeți praful. Deșeurile reprezintă o energie negativă care împiedică iubirea să intre în casa ta. Și mai mult, amintiți-vă: în timpul curățării ar trebui să aveți o stare bună, numai în acest caz energia iubirii va fi de partea voastră.

Experții din Feng Shui sunt siguri că toate obiectele cu unghiuri acute afectează negativ viața noastră personală. Prin urmare, pentru a atrage dragoste în casa ta, înmoaie colțurile camerei cu obiecte rotunde și ovale. Și cel mai important, scapa de toți cactușii! Această plantă este dușmanul principal în viața ta personală, dă-i rivalului tău.

Metoda 7: conform ordinului

Metoda 8: Parcela de mesteacan

"Dacă vrei să găsești dragoste, îmbrățișează mestecul de mesteacăn", a spus bunica mea. Se pare că mesteacanul din cele mai vechi timpuri este considerat întruchiparea purității, virtuții și iubirii. Oferă vitalitate femeilor și oferă farmec. Deci, la prânz, ieși afară și îmbrățișați mesteacanul - dragostea nu va dura mult. (Apropo, oamenii ar trebui să îmbrățișeze un stejar.)

Metoda 9: motive de flori

După povestea de mesteacăn, bunica mi-a adus aminte de o altă rețetă națională. Pentru a atrage iubirea, trebuie să crești pansamente acasă. Nu există nicio explicație pentru acest lucru, dar florile frumoase nu au stricat încă case. Apă le, ​​desigur, nevoie de mai multe ori decât de cactuși! Dar dragostea necesită sacrificii și timp liber.

Metoda 10: Cuptorul se coace

Metoda 11: Părul lui Venus

În Crimeea, bijuterii cu o "piatră de dragoste" este foarte populară, care are numeroase nume - Părul lui Venus, Săgeata lui Cupidon, Părul cu cuarț. Potrivit legendei, zeița iubirii Venus în timpul unei băi într-un lac de munte a pierdut un fir de păr de aur. Iarna a venit, iar apa din lacul sa transformat în gheață, și apoi într-un cristal fin, piatră păstrate în părul ei Venus ... Acum, această piatră este cea mai buna mascota pentru cei care doresc să găsească dragostea. Poate că acestea sunt doar povesti frumoase ale bijutierilor din Crimeea, dar prietenul meu sa întâlnit cu al doilea soț imediat după ce a cumpărat această pietricică.

Cele mai populare pe site-ul nostru







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: