10 Reguli de viață dmitry nagiev - femeie

Eu trăiesc pe principiul "nu încă măreț".

În ultimul an, de câteva ori stomacul a rămas blocat. Și a trebuit să merg urgent la doctor. Deși mai devreme cu mine nu sa întâmplat nimic asemănător. Dar când stați timp de 24 de ore pe scenă, începeți să ardeți în mod nebun ceea ce ați dat, inclusiv scenariul. Și terapeutul nu are timp pentru examene de rutină actuale. Până în prezent, PAH-PAH-HTP, funcțiile corpului, dar există deja, după cum vedeți, au confiscat părți în cazul în care ceva a început să se scurgă, dar imaginea de ansamblu este încă păstrată.







Creșterea mică este motivația.

Poate, acum nu este atât de complex ca o dezamăgire. Nu m-am gândit mult la asta înainte, dar acum înțeleg că, poate, acesta a fost punctul de plecare al dorinței mele de a realiza ceva. Ca un bărbat care nu a participat la o viață de dragoste, încercând să obțin soliditate și putere cu o mașină mare, probabil că încerc să adaug la propria mea creștere.

Îmi este frică să cad din cușcă.

Sean Connery intr-un film a spus: "Ce pot cumpara pentru sapte miliarde, ceea ce este imposibil pentru unul? Atunci de ce ești șapte? "Și este adevărat. Oamenii câștigă mulți bani, dar vine un moment în care, teoretic, nu-i cheltuiți în această viață. E imposibil din punct de vedere fizic. Chiar și copiii tăi nu o vor face. Și totuși această mașină continuă să se împrăștie. Aceeași poveste cu munca. Dacă crezi doar că ți-ai făcut un nume și ai apărut pe ecran, ai putea să te oprești deja ... Și totuși cei care au noroc, continuă să lucreze. Am și o altă poveste. Nu am fost îndepărtat atât de mult încât atunci când am început să scriu sub mine, mi-a fost frică să cad din cușcă. De aceea am continuat să vă împrăștiem și să vă împrăștiem.







În ceea ce privește finanțele, nu înțeleg deloc nimic și nu știu cum. Nu am astfel de condiții încât să trebuiască să investesc undeva. Ceva este amânat, permiteți-mi să nu numesc suma, astfel încât râsul să nu străbată toată țara.

Salvez pe familie și sănătate.

Dacă furați de rudele dvs. câteva ore în fiecare zi, atunci puteți trage în 50 de proiecte în paralel, care, în general, nu este un model bun. Mă așez pe oală în seara asta și mă gândesc: în cazul meu, cea mai mare parte a vulturului trebuie să se gândească, care poate fi aruncată. Nu există proiecte care ar putea fi șterse fără durere, așa că am continuat să lucrez. Salvând în același timp mai întâi pe cei dragi, apoi pe sănătate.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: