10 filme despre mamă, sarcină și naștere

Cât de des preda șeful familiei unui copil mic și știrea alimentării familiei? De ce sunt frică viitorii tați?
4

"Nimeni nu a rămas însărcinată pentru totdeauna" - așa că le place să vorbească despre mamele care se așteaptă în spitalele de maternitate. Deci, trecând linia sub forma a două dungi, femeia se află deja în țara necunoscută a maternității. Ce o sperie cel mai mult?






6

Dacă sarcina târzie este periculoasă, cum vorbesc medicii despre aceasta sau despre asta? Copiii târzii sunt atât de fericiți și talentați, așa cum ne spun psihologii? Vom înțelege miturile și faptele care înconjoară nașterea târzie.
12







10 filme despre mamă, sarcină și naștere

Spuneți-mi, vă rog, brânza moale pentru copii este potrivită pentru caserola de orez? Și ce conținut de grăsimi este mai bun decât smântână?

Și ne-a ajutat, deși nu pentru mult timp, ci distras. Ei bine, cel puțin curăța dinții mamei mele sau merg la toaletă. Și când au început să se târască, au folosit-o ca o casă (avem un perete pe o parte)

Am plătit 1000 de ruble pentru băiat. acesta este un asemenea semn. care ar fi cu acest copil mai mult la spital nu vine) Aici, în Sankt-Petersburg pentru băiat 1000 și pentru fata 500))

taxele pe care le plătiți în impozit, la pensia în care nu au o relație :))







Trimiteți-le prietenilor: