0 Matiz, 8 sau Matiz cele mai bune proprietarii de forum Ravon matiz (matiz daewoo) Ravon R2 (chevrolet scânteie)

Daewoo Matiz II (M150) 0,8 MT
  • RU - Moscova (77,97,99,177,197,199,777)

  • Eu am Matiz 0,8 l. MKPP de aproximativ 2 ani. Folosit ca oa doua mașină pentru conducerea zilnică. Respectiv. sarcina este foarte mare, a arătat o vitalitate extraordinară. și nu l-ar putea "omorî". Masina excelenta # 33; # 33; (prietenii la început au râs la alegere, acum li se cere să meargă la treburile lor)






    Cred că să mă schimb la proaspete. pentru price-quality-maintainability, nu are concurenți, cu excepția doar unui litru BEST. sub impozit, el, de asemenea, nu se încadrează, diferența pe care o înțeleg doar în motor. împărtășiți opinia dvs. despre literă, cât de mult mai rapid și mai lăudăros decât 0,8?
    Pentru 800 de metri cubi, cred că dinamica este mai mult decât demnă. apoi literalmente o rachetă.

    Michelle

    Eu am Matiz 0,8 l. MKPP de aproximativ 2 ani. Folosit ca oa doua mașină pentru conducerea zilnică. Respectiv. încărcătura este foarte mare, a arătat o vitalitate extraordinară și nu a putut "omorî" -l.






    Cred că să mă schimb la proaspete. pentru preț-calitate-mentenabilitate, nu are concurenți, cu excepția doar un litru BEST. sub impozit, el, de asemenea, nu se încadrează, diferența pe care o înțeleg doar în motor. împărtășiți opinia dvs. despre literă, cât de mult mai rapid și mai lăudăros decât 0,8?
    Pentru 800 de metri cubi, cred că dinamica este mai mult decât demnă. apoi literalmente o rachetă.


    Grenada (Grant) este rece. La mine nu tuned și nu cusute, despre 64hoshadja Ravet ca un animal (proprietarul aceeași). Mai bine zece din anul meu adevărul rula pe 20 chilă este mai mult, mult în urmă. Dar aici porti inflamabil în timpul iernii într-o găleată de 100 km.

    # 4 Matiz 266

    • 0 Matiz, 8 sau Matiz cele mai bune proprietarii de forum Ravon matiz (matiz daewoo) Ravon R2 (chevrolet scânteie)






    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: