0, 25 de sume licitate

Atenție vă rog! Aveți o versiune mai veche a browserului: Opera 10.5.

Utilizarea unei versiuni depășite a browserului este potențial periculoasă și poate duce la afișarea incorectă a site-ului.






Acordați atenție faptului că nu verificăm performanța și nu acceptăm funcționarea corectă a site-ului în versiuni vechi ale browserelor.

Ce ar trebui să fac?
Puteți să o faceți singur sau cu ajutorul administratorului de sistem al organizației dvs.
descărcați gratuit și instalați unul dintre browserele populare moderne:

Da. Doar rate de 0,25 - cred că este pur și simplu o caracteristică contabilă. Personalul de personal a acceptat definiția "muncii cu fracțiune de normă". În contract (contract) indicați "Contractul (contractul) este contractul (contractul) pentru locul principal de muncă"; preciza în continuare durata timpului de lucru, de exemplu. 8.00-10.00; Ei bine, în suma de plată și a specifica acest sfert din rata.

Vreau să atrag atenția moderatorului la acest post deoarece:

Notificarea este trimisă.

Club 5000. Membrii Clubului colectează 5000 de ruble fiecare. Banii ajung să ajute copiii care suferă de cancer. Puteți transfera bani din orice punct din Belarus în orice oficiu poștal pe easypay Nr. 08492425. Rapoartele privind cheltuielile cu fondurile primite sunt publicate pe site-ul clubului.






Conform acordului dintre angajat și angajator se poate stabili atât la locul de muncă, cât și la săptămâna de lucru cu jumătate de normă sau cu jumătate de normă.
Angajatorul este obligat să stabilească o activitate cu fracțiune de normă pentru angajații menționați în partea a doua a articolului 289 din prezentul Cod.
În cazul unei zile de lucru incomplete, se reduce norma pentru durata muncii zilnice, stabilită de regulile programului intern de muncă sau de programul de lucru pentru angajator.
Cu o săptămână de lucru incompletă, numărul de zile lucrătoare pe săptămână este redus.
De asemenea, orele de lucru incomplete pot consta în reducerea simultană a normelor privind durata muncii zilnice și numărul de zile lucrătoare pe săptămână.
Acordul privind munca pe fracțiune de normă poate fi încheiat pentru o perioadă determinată sau nedeterminată.

Vreau să atrag atenția moderatorului la acest post deoarece:

Tamara Mikheichik a scris:

Da. Doar rate de 0,25 - cred că este pur și simplu o caracteristică contabilă. Personalul de personal a acceptat definiția "muncii cu fracțiune de normă". În contract (contract) indicați "Contractul (contractul) este contractul (contractul) pentru locul principal de muncă"; preciza în continuare durata timpului de lucru, de exemplu. 8.00-10.00; Ei bine, în suma de plată și a specifica acest sfert din rata. Și cum este necesar să scrieți în personal? Am rupt un pariu pe două persoane și am vândut 0,75 și 0,25 pariuri.

Vreau să atrag atenția moderatorului la acest post deoarece:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: