9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Cu șapte ani în urmă, în orașul Sochi, a existat o uniune a două echipe de ChGAU și ChGMA, mai exact, crearea echipei Ural numită "LUNA". Acest eveniment a avut consecințe plăcute: pe planeta KVN a apărut o nouă stea.







9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Atitudinea lor a dus la rezultate! Primul sezon. și ce.
Ei bine, atunci. Să ne amintim activitățile lor colorate în viața mai mare a KVN.

"Stau, cânt, țara zâmbește,
Stau, cânt, pe scenă Luna plină.
Și sufletul este ușor și simplu,
Și ea cântă la mine!

În opinia mea, audiența a apreciat acest lucru. În muzica muzicală, juriul a fost, de asemenea, capabil să cucerească. Îmi amintesc numărul "Continuarea hit-urilor soiurilor", unde au fost auzite momente interesante:
Ești mamă, ești mamă, mamă,
Soțul, copiii, socrul, ca o echipă coerentă,
Ești mamă, ești mamă, mamă,
Și profesia aia nu avea perspective.

Așa că m-am întors acasă dimineața.
Toate în ruj eu și пьяненький astfel.
Cum pot explica soției mele,
Că toată noaptea am intrat într-un câmp cu un cal.

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Desigur, nu voi uita să menționez concursul căpitanului "Întrebări eterne rusești". Anton este pur și simplu un geniu:
- Și LUNA, Th, nu e căpitanul Stas?
- Nu!
De aici a venit prima lor producție de clasici - temele "Idioti". A fost minunat. În ciuda acestui fapt, experiența altor echipe, din păcate, și-a luat amploarea. Dar! Tipii nu vor renunța. Sunt atât de multe jocuri și sezoane înainte.

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Regină: Regele, cum îți place noua mea rochie?
Regele: Hmm. Nu știu. Nu a fost încă măsurată.

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Prințesă: Nu ești prima.
Fanfan: Nu este nimic!
Prințesă: Și nu a doua.
Fanfan: Da, nimic.
.
Prințesă: Și nu a douăsprezecea.
Fanfan: Da, nimic.
Prințesă: Și nu al treisprezecelea.
Fanfan: Da, nimic.
Prințesă: Și nu al paisprezecelea.
Fanfan: Ce?

Cred că mulți vor fi de acord cu mine, un număr foarte eficient. Rezultatul este un rezultat important. "LUNA" în semifinale.

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Îmi amintesc clipul lor "patetic" despre Chelyabinsk, cu participarea unor vedete pop. În general, este foarte interesant. Ei bine, "toți sunt din Ural!"
STEM a fost jucat în rang de profesioniști. Această ediție a lui Anton Morozenko "Birch" a devenit un clasic.

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

De aici oamenii au mers să citeze: "Oh, mesteacăn, mesteacăn, aș avea cât de mulți rinichi ai!". "Oh, femei, femei! Ponarazhayut ei înșiși! "În același joc a fost o altă cameră, care a intrat în capodopere. Muzica de piesa lui A. Ostrovsky "Zestrea".

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

În această declarație, cu excepția unui umor de primă clasă, am văzut farmecul Stas și înclinația lui pentru parodie, abilități excelente cu acțiune Anton și Tanya Morozova a fost doar la înălțimea de dans său excentric. Fata sa deschis. În plus, mulți își amintea spunând. De exemplu:
Karandyshev: Larisa Dmitrievna! Sunt foarte sărac, sunt bolnav mort și am 14 copii în brațele mele, creditorii m-au torturat în cele din urmă și eu locuiesc în grajd. Vino pentru mine.






Vodka: A-ah-ahhh! Înteleg totul! Mă bei să lupt, să cânt cântece și să stau sub masă! Și eram prost, m-am gândit că sunt delicios.
Larissa: Serghei Serghei, spune-mi, după tot ce era între noi, acum sunt soția ta sau îți voi scrie?
Numărul criminalilor. Bine facut. Cel mai mare scor. Și, în general, un pic ghinion. Nu vom intra nici măcar în cauze, dar au amânat biletul la finale pentru sezonul următor.

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Acesta a fost în acest joc a fost un miniatura "Shooting", care a fost recunoscut mai târziu ca cea mai bună glumă. Și cât de puternic a fost STEM! Tratarea fiicei lui Tretyakov pentru proprietarul terenului Polozov. În unele locuri, băieții tocmai au explodat în hol:
Șerpi. Ce poate face Grunya dvs. despre casă?
Pear: Poate merge.
Polozov: Ilya Vasilich, spune-mi, ți-ai bătut fiica ca pe un copil? Pentru că, așa cum am de gând.
Pear: L-ai lovit pe Grusha, vei primi un pepene galben!

Tretyakov. Știți ce teren fertil avem aici! Sunt un bot în câmpul arat, trezesc dimineața, o barbă a crescut!
Șerpi. Ilya Vasilich, dar nu poți să-ți dai fiica în acel teren arabil?
Pear: Și asta mă întreabă deja! Poate că nu vreau ca barba mea să crească acolo.

Șerpi. Sunt pe Grunya atunci. Trandafirul este proaspăt?
Tretyakov: Huh?
Polozov: Ei bine, nimeni nu a dezghețat frigiderul acolo. Spun, sacul a fost preparat odată, bine. Portarul la zero a apărat, bine. Trebuie să-ți spun despre ce e vorba. La premiera de vânătoare pentru a obține, știi, bine?

În opinia mea, cel mai înalt nivel!
Concursul unei cântece a intrat în rang de numere, care sunt întâmpinate "cu un bang". Pe motivul cântecului "Tu ești al meu", echipa ne-a arătat o imagine a evenimentelor dintr-o familie simplă din Chelyabinsk care apare după declarația lui Putin că fiecare familie rusă în care apare al doilea copil va primi 250 de mii de ruble. Într-un cuvânt, frumos!) Drum direct la semifinale.

Întrebare: De ce locuințele sunt atât de costisitoare la Moscova?
Stas: Întreabă-l pe Luzhkov despre asta în orașul tău.
El este minciuna cu această întrebare, el este cu această întrebare!

Rezumând, "LUNA" a pierdut ușor PFUR. Dar nu aici a fost. Juriul a decis în unanimitate să ia echipa noastră la finală.

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Mulțumesc, într-un cuvânt. Înaintea noastră așteptam lupta grea și o mare de noi emoții.

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Începeți băieții cu un cântec personal interesant: ". Dar nu ne vom preda, deoarece Uralii sunt încă în viață. În timp ce există o LUNA veche. "Declarându-i gravitatea starea de spirit, echipa a intrat în luptă. Încălzirea pentru LUNA a fost, de asemenea, un succes. Să ne amintim aici câteva puncte:
Întrebare: După cum știți foarte bine patch-urile pentru haine DolceGabbana - "Rochie la modă". Și tu, unde te îmbraci?
STASYAN: Și ar trebui să știm unde te dezbrace.

Întrebare: Cum vă simțiți în legătură cu deschiderea comenzilor KVN?
FROST: Suntem de acord. Și cine va tăia asta în "Casa completă"!

Întrebare: Este adevărat că 90% din creierul uman este format din apă?
STASYAN: Uite, nu-l vărsați!

Anton Morozenko în concursul căpitanului a fost foarte mulțumit de audiență.

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Foarte vital, relevant, plin de resurse și, cel mai important, distractiv:
M-au întrebat dacă au fost buni anul acesta,
Și sincer nu știu, întrebați oamenii despre asta.
Aș dori să întreb pe chinez, un misterios, apropo, oameni,
Cele două miliarde de minciuni ale lor și trei miliarde de creșteri!
Aș vrea să-i întreb pe romi că trăiește brusc la Londra,
El își pune banii în talie și se ridică în bani.
El aruncă bani în fereastră pentru a elibera camerele,
Romina este obișnuită cu pisica, în acea casă, să meargă pentru bani!

Ei bine, și ultimul concurs de muzică. Firește, simbolismul de Anul Nou. Îmi amintesc de predicția interesantă a copiilor cu privire la întâlnirea de anul viitor:
Zhenya: Să ne uităm la televizor?
Toate: Haideți.
Stasian: "Stele pe gheață" pe primul, da.
Ilya: Nu, "Dancing with the Stars" pe cel de-al doilea.
Lyoshka: Nu, să facem "Star Dancing" la a șaptea?
Zhenya: Și poate, "Star pe stea până la cântecul stelei" În jurul stelelor ", ah?!
Tanya: Au băieți ceva fără stele și fără să danseze?
Stasian (suspinat): Da, un an de când nu.

Dintre băieți ar ieși predictori buni, nu-i așa? Am fost, de asemenea, multumit de striptease, de compozitori, de compozitia "Lada Kalina", dorinta draguta: "televizorul color" si piesa finala sufleteasca.

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

O cale atât de tare și strălucitoare a fost trecută de oamenii noștri de naștere. Echipa de la Chelyabinsk "Faces of the Nationality Ural" a fost remarcată în toată jocul pentru erudiția sa, cunoașterea excelentă a cinematografiei, umorul actual și abilitățile excelente de actorie. Băieții au avut atât suisuri, cât și coborâșuri, așa cum se întâmplă în viață. Ei au studiat, au stabilit scopuri și au obținut rezultate. "Luna" - aceasta este una dintre echipele care si-au stabilit stilul pe scena, aratand cat de diferit poate fi jocul. Tipii sunt încă angajați în activități creative. Lăsați separat, dar toate merg și acum mână în mână cu umor, dezvolta talentul lor. Ei bine, atunci. Vreau să le urez succes în toate eforturile, în orice domeniu de activitate. Băieți, noi credem în tine și ții minte!

9 februarie a fost ziua de naștere a echipei de pe Lună - o comunitate de fani ai pieței numită după domnul

Ei bine, personal aș vrea să adaug pe cont propriu. Prieteni, jucați în KVN, urmăriți istoria sa, întâlniți cu un zâmbet toate inovațiile acestei planete, apreciați prezentul. Dar nu uita niciodată despre echipele care ți-au dat atât de mult. Lăsați-i să rămână numai în istorie, dar, după cum știm, fără trecut nu există viitor, iar istoria KVN este istoria noastră.

"Înlăturați cărțile deja uitate.
Amintiți-vă cum vroiam să văd toate astea.
Un nou capitol, deja alte pagini,
Timpul este ca apa. Fețele se schimbă.
Cineva va spune în zadar, dar știu:
Vom fi împreună!
O dată și pentru totdeauna. Doar tu și cu mine.
Vom fi împreună! "
(c) "Fața naționalității urale"







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: