5 Singer, care sunt foarte îngrășați

5 Singer, care sunt foarte îngrășați

Irina Dubtsova a revenit puternic după nașterea copilului. Într-un interviu cu „Telesem“ cantaretul a recunoscut: „Da, după ce a dat naștere, am recuperat douăzeci și două kilograme, iar romii nu ar trebui să aibă nimic de spus,“ Tu sunt groase! Alții se pot menține în formă, și tu - nu ".







Am alergat în jurul medicilor, am practicat fitness, dar am avut un eșec hormonal. Și cum poți explica unui bărbat că nu poți face nimic cu hormoni? Trebuie doar să aștepți ca organismul să se recupereze. După un timp, am ajuns în formă. Dar relația nu mai era la fel. Mi-am dat seama că nu există acea pasiune, acele emoții care au fost înainte.

După dietă, greutatea pentru un timp rămas, dar pentru a păstra forma de Dubtsov și nu a putut.

5 Singer, care sunt foarte îngrășați






La un concert de absolvenți ai fabricii de vedete, Nastya Kochetkova a impresionat publicul cu apariția ei. Problema nu este nici măcar că fata este foarte stufoasă, dar că ea a ales un vârf de strângere alb, înfiptuit, care a subliniat faldurile de grăsime și a făcut silueta și mai voluminoasă.

5 Singer, care sunt foarte îngrășați


Se pare că toată America asigură că Jessica Simpson pierde în greutate, dar câștigă în greutate din nou. „Sunt foarte greu pentru a asculta toate discutate greutatea mea - a recunoscut cantaretul intr-un interviu cu gazda TV Oprah Winfrey - am trecut recent controlul de securitate la aeroport, și o femeie care m-am uitat în jur, a spus dintr-o dată,“ Nu ești la fel de groase ca m-am gândit ". Îți poți imagina? Oamenii de fapt, cred că am cântărește 100 kg! "

5 Singer, care sunt foarte îngrășați

Acum Jessica se pregătește pentru nuntă. Înainte de data solemnă, ea a promis că va pierde în greutate și va merge la coroană în toată gloria ei (citat din site-ul femalefirst.co.uk). Vom vedea.

5 Singer, care sunt foarte îngrășați







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: