48 Înregistrați duzele în dde și testați debitul de retur

Toată lumea e grozavă din nou!

Ca o altă măsură de eliminare a vibrațiilor, am decis să verific operația injectorilor și să văd dacă sunt prescrise corespunzător.

A combinat această procedură cu înlocuirea pernelor. Pentru a înlocui pernele, am scos tot ce trebuie eliminat pentru a înlocui filtrul de aer. Și a deschis o vedere minunată asupra forței. Am copiat toate numerele într-o bucată de hârtie.







suntem interesați de un număr de 6 cifre înaintea literelor GO

Înarmați cu un laptop cu INPA, atunci:
- a mers la secțiunea DDE 5.0 pentru m47 nou
- a mers la secțiunea Activare (după părerea mea, tasta F6)
- a intrat în valoarea injectorului citit, în partea de jos se spune că este acum înregistrat

Fotografia nu este a mea, pur și simplu pentru eșantion

Sa dovedit că totul este scris greșit, o forță nu este nativă, în timp ce altele sunt confuze. După cum arată practica, aproape toate mașinile au gunoi scris, necorespunzător rastilității.







- Ei bine, în cele din urmă a prescris valorile lor prin apăsarea butonului F1, imaginea de mai sus arată caseta de dialog

Am inceput masina, nu am simtit schimbari. Dar corecția sa schimbat foarte mult.

o astfel de instalare))

- Începem un minut sau două și vedem cât de mult a trecut, am măsurat-o în 2 minute și apoi l-am împărțit cu 2

Vreau să menționez că am nevoie și de o capacitate în care am pus furtunul de întoarcere, pentru că cu motorul care circula acolo era puternic presărat cu motorină, este normal? Din partea laterală a rezervorului de ulei diesel, I xs) Ce zici? Congelat aici este atât de mult:

Total, timp de 2 minute, 25 ml pentru toți cei 4 forțați, adică 12-13 ml pe minut și în mod egal, că există o figură foarte bună!

în dreapta în sine este mai puțin, pentru că a vărsat pe teren, la fel ca în restul

Deci corecția a devenit mai egală, întoarcerea este în ordine, nu o voi forța încă)
Diferențele nu au simțit nimic după prescrierea forței și înlocuirea pernălor împreună.







Trimiteți-le prietenilor: