4 Recenzii, prezentatoarea dmitriy marmots, moscow

Dmitry nu este doar o gazdă strălucitoare și carismatică de evenimente și sărbători, este un mega profesor, cu care soarta ne-a adus împreună. Soțul meu și cu mine extrem de fericit că nunta noastră a fost sub îndrumarea lui: de la prima noastră întâlnire și se termină cu foarte triumful tuturor a fost la cel mai înalt nivel de Dmitri mai mult de o gazdă mare, el și organizatorul și consilier, și un om de vacanță, mulțumesc! că toți oaspeții noștri s-au distrat cu toată inima, după această vacanță suntem primiți în continuare o mulțime de rave comentarii de la prieteni și de cei dragi și toate acestea datorită Dmitri, care va face din orice extravaganta eveniment. Am spus deja lui Dima mulțumiri pentru minunea pe care a realizat-o pentru noi și nu ne-ar deranja să repetăm. Desigur, toată lumea are propriile preferințe cu privire la ceea ce ar trebui să arate "ziua ta ideală de familie", am fost la multe nunți, am știut exact ce vrem. Și Dmitry a întruchipat toate acestea în viață, pentru care el sa aplecat scăzut și de succes în afacerea lui tare, dar atât de necesară și importantă.













4 Recenzii, prezentatoarea dmitriy marmots, moscow

4 Recenzii, prezentatoarea dmitriy marmots, moscow

Fiecare cuplu vrea să vadă la nuntă un lider vesel, inteligent și inteligent. Soțul meu și cu mine eram conducători, am întâlnit o astfel de persoană. Sa dovedit a fi Dmitry Surkov. Am văzut cum a lucrat foarte bine la nunta surorii mele și a decis că nu am putut găsi un lider mai bun. Nunta a fost o briza, toată lumea a fost foarte mulțumită. Dima, vă mulțumesc foarte mult pentru munca excelentă, atmosfera caldă, emoțiile pozitive. Pentru familia noastră, sunteți cel mai bun administrator!

4 Recenzii, prezentatoarea dmitriy marmots, moscow







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: