26 de pacienți cu privire la centrul cardiologic Kuzbass din Kemerovo

Spital excelent. Minunat personal medical, atitudine excelentă față de pacienți. Mulțumiri speciale Nokhrin Andrey Valerievich și Natalia Grigoryevna Perevalova, precum și tuturor celor care lucrează în departamentul de cardiologie al copiilor.







Vreau sa-mi exprim profunda recunoastere echipei de medici: Ivanov S. V. Kozyrin K. N. N. Neverova, care mi-a facut o operatie de by-pass aortocoronara. O lovitură mică pentru tine.

Recunoștință față de cap de neurochirurgie Mironov Andrey Vladimirovich. A venit la el îndoit "cârlig" și limpede. După operație, merg direct și piciorul meu nu doare! Mâini de aur! Anestezistul Mikhail Alexandrovici a explicat toate detaliile înainte de operație, a răspuns la întrebări, vă mulțumește foarte mult pentru atenția, îngrijirea, răbdarea și munca ta!







Îi mulțumesc medicului Frolov Svetlana Anatolievna și miere. Sora Bazarov Azyrgul Bainazarovna pentru un înalt profesionalism, atenție, pentru o atitudine conștiincioasă și sensibilă față de pacienți. Cu respect sincer, Postnikova LK

Aș dori să menționez atitudinea neplăcută a angajaților în fereastra de eliberare a permiselor de vizită către pacienții Institutului de Cardiologie. Oamenii deja experimentează emoții negative grele. Unde este umanitatea și înțelegerea?

Am fost la Moscova. Diagnosticul este inutil. Și aici diagnosticul exact. Tratament operativ, datorită tuturor medicilor, personalului medical. Bine facut! Kuzbass este surprins! Mărirea Rusiei va crește în Siberia! Mihailo nu a fost greșit? Nu, nu m-am înșelat!

Mulțumesc tuturor medicilor - de la chirurg până la cardiolog - pentru profesionalismul și atitudinea lor atentă. Pentru faptul că soțul meu este în viață.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: