25 cele mai impresionante fotografii

Salutări, draga mea! Cadouri interesante nu există nici un număr. Dar un lucru este ceva neobișnuit (cum ar fi aceleași mânere 3d), dar altul, când darurile obișnuite, chiar banale, devin ceva cu adevărat fascinant. Astăzi vom vorbi despre un astfel de lucru - admirăm prăjiturile neobișnuite.







Îmi amintesc acum câțiva ani că am venit la ziua de naștere a celui mai bun prieten al meu. Nu-mi amintesc ce am făcut în acea zi - totul era destul de standard, în mod tradițional. Dar îmi amintesc tortul ca astăzi - era o paletă cu vopsele și pensule. Deci, totul a fost naturalist, încă uimit)) Gustul aici este deja retras în fundal.

Ce produc?

Din câte știu, imaginile pe prăjituri sunt aplicate cu ajutorul așa-numitelor vopsele de heliu sau tipărite pe hârtie de zahăr. Pentru unele amintiți prăjituri cu fotografii ale copiilor dvs. preferați și ale altor oameni autohtoni. Ele sunt doar tipărite pe această hârtie.

Conținutul de prăjituri poate fi foarte diferit, elementele principale sunt create doar din astfel de hârtie, iar cifrele din marțipan. După cum puteți ghici, gustul unor astfel de detalii decorative merge, să-l puneți ușor, destul de cloying. Oricum, am avut o asemenea impresie. Ce crezi?

TOP-25 cele mai neobișnuite prăjituri

Să aruncăm o privire la prăjiturile pe care am reușit să le obțin în spațiile deschise ale rețelei.

Alice în Țara Minunilor

Recent, am participat la o expoziție dedicată acestei lucrări. Un prăjit neobișnuit pe trei nivele pentru iubitorii tuturor originilor

25 cele mai impresionante fotografii

Fratele meu ar dori cu siguranță acest tort. Este foarte realist.

25 cele mai impresionante fotografii

Acest tort atrage pentru titlul de nuntă. Sunt de acord, rusal și sirenă - o decizie neobișnuită a unui cuplu căsătorit tradițional?)

25 cele mai impresionante fotografii

Am fost uimit de cât de precis a fost transferată structura bilelor și a eșarfei. Un sfat - nu dați un astfel de prăjit, dacă nu sunteți sigur ce fel de lucrare de desen pe care o iubeste fata. În caz contrar, va arăta oarecum ridicol. Imaginați-vă, ea se bucură de scrapbooking, și să-i spui - bile Da spițe, pe care le urkah, iar unele pot să nu a avut loc niciodată?

25 cele mai impresionante fotografii

Deja trei piese. Și fiecare are propria sa individualitate. Primul, de exemplu, este foarte emoțional.

25 cele mai impresionante fotografii

Al doilea este executat în stil Steampunk - cu viteze și săgeți.

25 cele mai impresionante fotografii

Cea de-a treia a coborât din paginile cărții, așa cum arată clar polielonul de joc.

25 cele mai impresionante fotografii

În continuarea temei de basm - o frumoasă zână.







25 cele mai impresionante fotografii

Cel mai izbitant lucru aici este pene. Cel mai probabil, element pur decorativ, necomestibil.

25 cele mai impresionante fotografii

Cel mai frapant lucru aici este trandafirii ce se varsa de sub cap.

25 cele mai impresionante fotografii

Nu-mi pot imagina cum există o asemenea frumusețe?

25 cele mai impresionante fotografii

Pentru fanii jocului legendar - foarte în detaliu, care ilustrează prăjitura.

25 cele mai impresionante fotografii

Probabil ați văzut un astfel de tort în rețea - este foarte popular. Pandele sunt atât de drăguțe încât vreau să admir și să admir această artă de cofetărie.

25 cele mai impresionante fotografii

Cu ceea ce un grad magic de detaliu acest costum se face! Trandafiri deosebit de mici.

25 cele mai impresionante fotografii

Sincer, nu sunt un fan al Star Wars. Dar dintr-un astfel de droid ca tort nu ar fi refuzat))

25 cele mai impresionante fotografii

Ai vizionat acest program? Dacă nu, atunci aruncăm o privire la cel puțin una dintre versiunile sale - nu veți regreta.

25 cele mai impresionante fotografii

Poate că nu tortul cel mai neobișnuit, dar foarte rafinat. Dacă sunteți în căutarea unei opțiuni pentru o doamnă, atunci aceasta este exactă.

25 cele mai impresionante fotografii

De fapt, el este dintr-o lucrare destul de bine cunoscută, dar nu cunosc titlul. Cu toate acestea, pot observa exactitatea implementării.

25 cele mai impresionante fotografii

25 cele mai impresionante fotografii

Pentru toți fanii seriilor de televiziune.

25 cele mai impresionante fotografii

E atât de drăguț că este imposibil să treci.

25 cele mai impresionante fotografii

Principala caracteristică este că toate pene galbene sunt făcute cu un coarne de cofetărie. Imaginați-vă de câte ori era necesar să stoarceți pe un asterisc mic?)

25 cele mai impresionante fotografii

Dacă omul de naștere îl iubește pe această consolă, atunci îi dăruiește exact un astfel de tort.

25 cele mai impresionante fotografii

Pentru o mică (sau nu) prințesă.

25 cele mai impresionante fotografii

Câteva daruri filosofice ne fac să ne amintim că trebuie să protejăm planeta noastră.

25 cele mai impresionante fotografii

Cu sinceritate, Anastasia Skoryeva







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: