2-I spital clinic din oraș - spitale - frumusețe și sănătate

Atunci când contactați compania, vă rugăm să consultați portalul Otzyvy.by

Astăzi am donat sânge din venă în camera de urgență. Atitudinea boieră față de femeile gravide este o jumătate din nenorociri. Dreptul la lacrimi a adus gardul dureros al sângelui, care apoi a bătut fără oprire. Poate merită să fie acordată atenția adecvării profesionale a angajaților. Un coșmar de un fel.






Am decis să las răspunsul nu spitalului în sine, ci personalului departamentului de intervenție chirurgicală de urgență, în special al asistentelor medicale și al asistentelor medicale. Vă mulțumesc mult pentru munca voastră! Vroiam să-i mulțumesc special medicului Klyuyko, Dmitri Alexandrovici, care ma operat și tuturor asistenților săi pentru munca sa profesională.

El a fost tratat în departamentul de gastroenterologie al celui de-al doilea oraș clinic din Minsk. Am fost mulțumit de personalul de miere, de reacția și de atitudinea lui față de pacienți!
În special aș vrea să notez sensibilitatea medicului curant Val'kevich Maria Sergheevna! E Zeita. I-aș da un rinichi.

Vreau să exprim mulțumirile mele întregului personal al departamentului chirurgiei purulente, în special al chirurgului Natalia Kruk, chirurg, pentru atitudinea ei sensibilă și atentă față de pacienți. tatăl meu a fost tratat în departamentul cu un diagnostic care alterase ateroscleroza la nivelul extremităților inferioare. Suntem foarte mulțumiți de rezultatele tratamentului. De asemenea, vreau să scriu despre condițiile din departament de pretutindeni, curățenia și ordinea. În fiecare sală există o toaletă și un duș, ceea ce este foarte important pentru pacienții în vârstă și cei care se deplasează prost. Vă mulțumesc foarte mult pentru munca voastră neîngrădită și puțin plătită. Doresc tuturor personalului din conducerea managerului toate binecuvântările și sănătatea!

Vreau sa spun o imensa "Multumesc" Petrova Nina Grigorievna (chirurg de departament de urgenta) pentru o operatiune calitativ realizata pentru a elimina fibroadenomul. Cusătura este mică, nu doare nimic. În general, HOMELAND îți mulțumesc pentru slujba ta.

Vreau să-mi exprim recunoștința față de tot personalul departamentului de chirurgie de urgență. A suferit cu dureri teribile în stomac sau burtă, înainte ca aceasta sau de 2 ori să provoace rapid, dar să mă ducă la spital ma refuzat. Ca urmare, am mers la n-ku dimineața și m-au trimis la 2 spitale. În sala de așteptare, restul a fost examinat rapid, trimis la departament. După 2 ore, eram deja în camera de operație. De câteva ori eram în spitale, dar nu am văzut această atitudine față de mine. Prietenos, atent, totul va spune-explica. Și stăpânii cazului său, acești anesteziști, acei chirurgi.
Aș dori să doresc întregului departament de chirurgie de urgență condus de șeful Dudarev D.V. toate cele bune!

Vino la consultare până la ora 14.00 (începând de la ora 14.00). CASA PĂMÂNTĂ UN COPIL MICI CU VECINATĂ. Dar nimeni nu a spus la recepție. În timp ce nu lucram cu adevărat (am nevoie de o operație urgentă). După ce doctorul a venit, medicul a fost afectat. AICI ESTE HAPPENING, AU FOST ȘI SUFFERĂ.

A fost în tratament în cel de-al doilea spital cu privire la varicele piciorului stâng. Operațiunea a fost foarte bună, rezultatul a fost satisfăcut. Multe mulțumiri anestezistilor, își fac munca rapidă și eficientă, în timp ce ei nu uită să-i înveselească pe pacient. Este bine să te ocupi de adevărații experți ai afacerii tale. Da, nu se hrănesc ca în Gelendzhik, dar mâncarea este sănătoasă și utilă fără nici un fel de E și alte muci. Vă mulțumim din nou.

  • Vrei să devii părinte? Un nou studiu in laborator INVITRO pentru tine! Aflați mai multe despre invitro.by
  • Simți mereu obosit? Vino la sesiunea unei MASSAGE relaxante în centrul medical "Hope"! Apel: +375 (29) 333-20-20
  • Evaluarea gratuită a proprietății dvs. în Avangard Real Estate. Aflați costul real al apartamentului dvs., sunați: +375 29 374-3000!






pentru că nu au fost întocmite documente în această țară sunt pedepsiți. astfel încât personalul medical să fie legat și de legi, este necesar să se schimbe legea cu privire la problema documentelor cu ajutorul asistenței de urgență, iar statul are state în timp ce oamenii împreună nu sorbesc nimic.

Am un prieten aici lucrează ca asistentă medicală - din cauza persoanelor fără adăpost în timpul iernii aici nu respira - atât de mulți dintre ei aici decât oriunde altundeva cred. Poate biserica de lângă ușă și au venit cu degerături sunt împuțit, uzhzhas prost pur și simplu, ei stabilesc pe coridoare, astfel încât oamenii din saloanele nu sa plâns de duhoarea

Soția lui Vasya (masculin)

Acest spital a făcut mama mea invalidă din primul grup.
îngrozitor personal. îngrozitori medici. care nu posedă cunoștințele despre medicamente. nu este capabil să stabilească un diagnostic în timp util.
în special departamentul de pulmonologie.
în acest departament, un degnosis este tratat prin sărind peste bolile rămase ale pacienților.
Deci, sa întâmplat în cazul nostru ...
Inflamația tratată .. și a pierdut un accident vascular cerebral!
acum mama mea nu se poate mișca somastic
în acest spital pentru a obține un examen calitativ. trebuie să vă adresați puțin ministrului sănătății.
Ce pot face sunt să luați sângele de pe deget și să urinați analizele de urină aproape de două ori pe zi.
această instituție există ca distribuitor în cimitir.

se află în departamentul de pulmonologie (cu inflamație a plămânilor). CÂND AU FOST BOMG. Doar nu ieși din cameră. e bine că în camera mea nu existau astfel, dar, ieșind din ea, am fost imediat molestat de un bomzhiha și am cerut o țigară sau o pâine. Eu cu siguranță nu am nimic împotriva acestui "strat" ​​al societății noastre, care știe că "ei" acolo în viață sa întâmplat. DAR. Nu am nici cea mai mică dorință de a fi lângă ei. pentru astfel de persoane probabil că au sau ar trebui să fie locuri special alocate.

Ieri în duvushka spital cu dureri abdominale acute, examinarea inițială, dacă poate fi numit, ea a arătat că acesta este un prejudiciu simplu, splina ruptă. În această dimineață, a decis să facă ceva util, care poate ajuta la diagnosticarea, a făcut cu ultrasunete, sa dovedit că nu este, de fapt, a găsit ovar rvzryv (((Nu ochenhoroshaya alternativă). Dar apoi a face ceva ce nimeni nu a fost în grabă, Singurul lucru pe care l-au "făcut" a fost să ia sânge cu o consistență de invidiat))))
Ce putem spune despre conținutul sufletului bolnav în departamentul de acolo, mâncarea este groaznic (așa cum bunica mea a spus că în timpul războiului produsele alimentare a fost mult mai bine decât la spital și că gustul urât din fulgi de ovăz dimineața stătea în gură până seara.) Și În ceea ce privește personalul lechyaschego doctor, avem nu am putut găsi, pentru a afla diagnosticul (sora buna a primit un medic viitor și ar putea face, în general, o imagine).
Așadar, trageți concluzii, dacă este posibil, nu intrăți în acest loc HORRIBLE.

Un spital teribil.
Am pus prietenul ei la 2 zile nazad.Ne știa că stomacul ei rănit și nici un medic știe pochemu.V în cele din urmă pune acolo o zi, ea a fost eliberată și nu a aflat ce bylo.Seychas examinat în tsentre.V noastră a achitat țară, cu specialiști HIGH-calificați nu vor realiza un diagnostic.

Știu că mesajele sunt șterse uneori din cauza rapoartelor neconfirmate - există martori și înregistrări documentare.

Jurământul ipocriziei
Ți-ai ales calea,
Tu ai jurat asta,
Ai promis să nu adormi,
La serviciu înaintea zorilor.
. (Voi trece peste câteva rânduri - nu l-am scris)
Dar după mulți ani lungi
Trupurile tale s-au descompus:
Sfântul foc și lumina au dispărut,
Cynismul și răceala au rămas.
Și viața pe care o vezi acum,
Ca o grămadă de certificate medicale.
Te-am pierdut, chiar și bestia
Iubirea și viața au dreptate.

În memoria unchiului Volodya

Afișare: 1-30 din 30 | Pagini rezultate: [1]

2-ya spitalul clinic din oraș - lăsați-vă recenzia:

Te rog, să tratăm cu respect și respect.

Rețineți că REALIZAREA maximă detaliată va ajuta companiile să își îmbunătățească activitatea și utilizatorii să ia decizia corectă

10 350 de companii din Belarus așteaptă răspunsul dvs., sunt întotdeauna fericiți să vă ajute, să consultați. TESTAMENTELE TALE vă ajută companiile să funcționeze chiar mai bine!

3 268 525 de consumatori în fiecare an vizitează Otzyvy.by, căutând companii, bunuri, servicii cu recenzii reale. COMENTARII dumneavoastra ajuta consumatorii sa gaseasca companii, bunuri, servicii!

Vă mulțumim că ați folosit portalul Otzyvy.by.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: