100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural

Nu mi-am pictat niciodată părul, dar totuși am decis să scriu o recenzie despre vopselele de păr. Da, recent, recenziile mele nu se referă la fondurile pe care le-am folosit personal. Dar, cred, asemenea revizuiri sunt, de asemenea, necesare.







100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural


Să vedem mai întâi ce alte informații se află pe cutie.
Precauții și compoziția tuturor produselor din cutie:

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural


Producătorul avertizează cu privire la o posibilă reacție alergică datorată conținutului de componente chimice în compoziția produselor. Există restricții de vârstă (pot fi utilizate de la 16 ani). Nu este recomandat să folosiți vopseaua, dacă în trecut părul a fost vopsit cu henna (probabil că toată lumea știe, atunci când este combinată cu henna și vopseaua, părul devine o nuanță verde).

Avantajele acestei vopsele cremă nutritivă, rezultatul așteptat după colorare:

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural


Părul mamei mele este mai aproape de o nuanță de castan deschis, așa că cel mai probabil vom avea o culoare de castan după pătare.

Instrucțiunile de utilizare și valoarea tuturor fondurilor:

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural


Înăuntru, erau încă multe instrucțiuni detaliate, dar nu l-am fotografiat, am uitat ...

Vreau să vă spun mai multe despre compoziția fiecărui medicament. În crema în sine, uleiul de măsline este enumerat, și nu este în ultimul loc. Dacă luați în considerare toate proprietățile utile ale acestui ulei minunat, vă puteți bucura că prezența sa în vopsea va atenua impactul altor componente care nu sunt foarte utile. În îngrijirea smântânii după colorarea componentelor utile este foarte mult: aici și diverse extracte de plante și uleiuri, inclusiv ulei de măsline, carit și avocado.







100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural


În cutie găsim un tub cu vopsea cremă, o sticlă cu un dezvoltator și o pungă cu îngrijire după cremă. Parul mamei mele se apropie aproape de lamele, așa că am decis să folosim întregul conținut al tubului și sticlei.

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural


Deci, să începem să pictați. Înainte de a muri părul gri era foarte mult, îl poți vedea singur.

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural


Vopseaua a fost aplicată pe părul curat și uscat timp de 30 de minute, conform recomandărilor producătorului. La sfârșitul acestei perioade, vopseaua a fost spălată bine și crema a fost aplicată timp de 3 minute. După acest remediu, părul este foarte moale și plăcut la atingere.
Așa arăta părul umed. Este deja evident faptul că părul gri a fost complet murdar - acesta este cel mai important lucru.

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural


A doua zi am facut o alta poza: parul meu a fost vopsit in mod uniform, nu a mai ramas niciodata un par gri.

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural


Despre persistența vopselei până când nu putem judeca: a durat doar o săptămână și jumătate. În timp ce vopseaua nu este spălată în nici un fel, în comparație cu experiența din trecut, acesta este un indicator foarte bun.

Cremă-vopsea Garnier Color Naturals Creme, rezistentă la vopsea, a fost cumpărată pentru doar 130 de ruble. Dacă considerați prezența componentelor nutriționale în compoziție și calitatea colorării, acest preț este mai mult decât justificat. Prin urmare, îl pot recomanda cu siguranță celor care se luptă cu părul gri încăpățânat.

Mulțumesc tuturor celor interesați de recenzia mea!

demnitate

conține componente naturale

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural

100% Colorarea părului gri cu garnier! Garnier color natural







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: