10 recenzii ale Spitalului Clinic Municipal Irkutsk Nr.1, la adresa Irkutsk, Strada Baikal,

Vreau să-mi exprim recunoștința față de echipa de chirurgie planificată la Spitalul orașului nr.1 din munți. Irkutsk. În primul rând, mulțumesc șefului departamentului Kolmakov SA Prima impresie: foarte severă, dar acest lucru se pare că este costul profesiei. Mulțumesc, eu spun pentru înțelegere și pentru alegerea unui chirurg excelent, în persoana PA Kuimov, Pavel Aleksandrovici - un chirurg cu o scrisoare de capital. Vă mulțumesc foarte mult pentru profesionalismul și competența dvs., pentru mâinile tale de aur. Vă doresc succes în munca voastră și sănătatea. Deci Data viitoare ›







Vreau să-mi exprim recunoștința profundă personalului departamentului de chirurgie vasculară sub conducerea lui Zaitsev S.V., în special pentru Dr. Andryushchenko I.V. și pentru departamentul de resuscitare. Vă mulțumim pentru profesionalismul dvs., pentru sensibilitatea față de pacienți! Vă doresc succes în munca voastră dură, răbdarea și, bineînțeles, sănătatea!







Despre plata unei operații chirurgicale

Bună ziua, sunt doctor Kamalov F. Lucrez în spitale infecțioase, în Republica Uzbekistan, regiunea Kashkadarya. orașul Kasan. Pacientul Sharipov K. 1974 b. Diagnostic: Ciroza hepatică post-necrotizantă asociată cu hepatita B (HBsAg +). Hipertensiunea portală se află în faza de compensare. Varicele venoase ale esofagului. Măgar: Sângerarea sa oprit. Insuficiența celulelor hepatice în clasa Child-Pugh A. Puteți oferi îngrijiri chirurgicale pentru acest pacient? Mulțumesc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: