1, 5 kg de cosmetice pentru porumbei

Dragi vizitatori! Site-ul meu este în curs de o schimbare de proiectare epocală, așa că îmi cer scuze pentru unele neplăceri pe care le puteți observa în unele postări. Curând o voi rezolva. Vă mulțumim pentru înțelegerea dvs.! 8)







Dar judecând după conținutul casetei AllureBox, marca Dove nu este singurul săpun.

Deși a fost cu săpun, a început odată.

Brand Dove, unul dintre cele mai mari branduri ale lui Unilever, sa născut în SUA în 1956, când specialiștii companiei au dezvoltat o formulă specială de cremă-săpun - demachiant pentru piele, care constă într-o cremă hidratantă ¼ nu conține alcaline.

În caseta de frumusețe, întreaga gamă de produse noi de la Dove, pe bază de ulei de argan, este proiectată pentru a combate și mai eficient pielea uscată și părul. Acum, în sezonul toamna-iarnă, acest lucru este în special adevărat.

Ca un expert în îngrijirea de îngrijire a pielii, Dove a lansat o nouă linie de curățare delicată Ulei Uscat Umiditate Corp cu ulei prețios marocan argan.

Uleiul de argan este un produs vegetal pe lista celor mai scumpe, mai rare și mai valoroase uleiuri din lume. Din cauza naturii sale unice se numește "aurul lichid" al Marocului. Surprinzător în proprietățile sale, uleiul de argan completează rezerva de lipide, reînnoiește funcțiile protectoare ale pielii, mărește elasticitatea și elasticitatea și, de asemenea, netezește ridurile de adâncime. Linia Dove "Uleiuri prețioase" cu note senzuale de ulei de argan marocan înconjoară atmosfera misterioasă a Estului și va oferi o plecare de neuitat în duș. Acum îngrijirea zilnică a aspectului va aduce numai plăcere.

1, 5 kg de cosmetice pentru porumbei

Din păcate, cea mai mare parte a casetei pentru mine imediat "trecut". Părul meu nu-i plac siliconii sau sulfații. Din întreaga cutie pot folosi doar săpun și antiperspirant.

Și pentru ei, pot să garantez pentru săpun și este foarte bun, iar antiperspirantul nu este rău (este calea mea nu este primul hit-uri de frumusete-box), cu toate sarcinile principale de dezodorizare se ocupă „de pe primele cinci.“ Într-adevăr nu există urme pe haine.

Ei bine, din moment ce vă voi arăta caseta, voi împărți cel puțin informații generale despre știri. Dacă ați încercat ceva din această casetă, împărtășiți-vă impresiile.

Sampon hidratant și cremă pentru păr "Transfiguring care"
1, 5 kg de cosmetice pentru porumbei

Informații despre șampon:

Pret: 320 ruble / 250 ml

INFORMAȚII DESPRE AER CONDIȚIONAT

Pret: 320 ruble / 250 ml

1, 5 kg de cosmetice pentru porumbei

Spray antiperspirant Invizibil






1, 5 kg de cosmetice pentru porumbei
INFORMAȚII DE PRODUS

Spune la revedere pistelor albe pe rochiile tale preferate! Formulare eficienta cu microparticule translucide pentru protectie impotriva urmei albe testate in 100 de culori. Conține 1/4 cremă hidratantă pentru porumbelul Dove și vitaminele E și F * pentru o piele subțire încântătoare frumoasă. APLICARE Agitați recipientul. Stropiți timp de 2-3 secunde pe piele subțire, curată și uscată, la o distanță de 15 cm de corp. Nu pulverizați în ochi și față. Nu se aplică pe piele iritată sau deteriorată. Dacă apare iritație, întrerupeți utilizarea.

Preț: 175 ruble / 150 ml

Cremă de săpun cu uleiuri prețioase
1, 5 kg de cosmetice pentru porumbei
INFORMAȚII DE PRODUS

Cremă de săpun Dove cu uleiuri prețioase pentru ¼ constă dintr-un hidratant și conține ulei de argan marocan. Se curăță delicat și se îngrijește de pielea dvs., lăsând-o netedă și radiantă, protejând fiabil împotriva uscăciunii. APLICARE Utilizați ca săpun de toaletă. Potrivit pentru față.

Preț 63 ruble / 135 g

Cremă gel de duș cu uleiuri prețioase
1, 5 kg de cosmetice pentru porumbei

INFORMAȚII DE PRODUS

Pielea uscată necesită o îngrijire specială. Noul gel de duș cremă Dove cu ulei de argan marocan prețios și cele mai delicate ingrediente de curățare * vă hrănește pielea, protejând împotriva uscăciunii. Dove face pielea netedă și moale, imediat după duș, printr-o combinație unică după componente NutriumMoistureTM, care oferă mai multe alimente naturale ** pentru pielea ta decât cele mai multe geluri de duș.
*** APLICARE Aplicați pe o loofă sau pe o palmă, spumă, răspândită pe tot corpul. Spală-te.
* Comparativ cu formula anterioară de creme-geluri Dove ** acid stearic - component nutrițional identic lipidelor pielii *** în portofoliul Unilever

Pret: 154 USD / 250 ml

Tratament de conversie a uleiului de păr pentru îngrijirea părului
1, 5 kg de cosmetice pentru porumbei

INFORMAȚII DE PRODUS

Elixir elegant de păr, creat pe baza uleiului macadamia african, pentru părul frumos și radiant. O formula ușoară, saturată cu substanțe nutritive, ajută instantaneu să reaprovizioneze lipidele naturale, hrănindu-le cu părul și făcându-le moi și strălucitoare. Complex de dăruire a vieții pentru strălucirea originală și moale a părului tău!
APLICAȚIE Pentru cele mai bune rezultate, frecați 3-4 picături de ulei între palme și aplicați uniform pe părul spălat și umed de la mijlocul lungimii până la vârfuri. Pentru nutriție profundă, aplicați ulei înainte de spălarea părului. Pentru a vă proteja părul, utilizați câteva picături de ulei imediat înainte de a începe să coafați. Atenție: pentru utilizare externă. Păstrați departe de copii.

Pret: 535 ruble / 100 ml

Calculul beneficiilor cutiei cu produse de dimensiune completă este cel mai simplu. Cu costul de cutie de frumusețe în regiunea de o mie de ruble, conținutul său este în valoare de 1567 ruble. Economii semnificative pentru fanii acestui brand.

Îți iubești cosmeticele Dove?

1, 5 kg de cosmetice pentru porumbei

Bine ai venit! Numele meu este Elena Chemezova și acesta este blogul meu personal.

Se pare că el este despre orașele și țările în care am vizitat și despre produsele cosmetice pe care le folosesc.

Dar nu! Blogul meu este despre frumusete. Despre locurile frumoase de pe planeta noastră și despre cum să devenim mai frumoase de tine. Pentru că frumusețea este armonie!

Pentru site-ul meu puteți urmări serviciul popular al lui Blaglavin

Susțineți site-ul meu!

Multumesc pentru citire!

Deci, veți avea acces la cele mai profitabile și de încredere oferte de bunuri și servicii, și acest lucru îmi va oferi ocazia de a-mi dezvolta blog-ul și o fac și mai bine. Vă mulțumim anticipat pentru sprijinul dvs.!







Trimiteți-le prietenilor: