03. Poate Dyufaston să afecteze rezultatele testului unei întrebări ginecologiste - 03 online

Bolile cronice: nu sunt indicate

Bună, spune-mi vă rog, sfatul dvs. este foarte necesar!
a fost o lună de 36 de zile de întârziere, a mers la ginecolog, a declarat că sarcina nu este doar un eșec, atribuit bea 10 zile Djufaston pentru a induce menstruației, tăierea întregul curs, astăzi, 10 zile cum se opri din baut, menstruația este încă nici trei zile în urmă a văzut greață teribilă și zi și noapte și dimineață, greață pe tot parcursul zilei! Astăzi a făcut două teste de sarcină, a arătat două benzi distincte. Spune-i dacă aceasta poate afecta de droguri si sarcina, nici nu, sau un medic doar a făcut o greșeală și încă mai este sarcina. Ajută-mă, te rog, nu știu ce să cred, se dorește sarcina, încercăm o jumătate de an. Spitalul este acum nici o modalitate de a merge t. Pentru week-end, atunci vacanța, și nici o putere să aștepte (







Tag-uri: poate afecta djufaston un test de sarcină, în cazul în care rezultatul testului djufaston afecta dacă aportul duphaston poate afecta un test de sarcina






Testul de sarcină A făcut astăzi un test de sarcină, deoarece întârzierea este lunară.

Sarcina, teste, Lindent Alexei, am această situație: beau un an.

Sindromul sarcinii, testele. Bună ziua, pe un alt serviciu, pur și simplu respins.

Fiabilitatea testului de sarcină Aici a mâncat recent un anormal și înainte.

Am endometrita cronică. După toate examinările efectuate de ginecolog.

Întârzierea menstruației, dar nu și sarcina. Am o întârziere de 4-5 zile. De 2 ori.

Nu uitați să evaluați răspunsurile medicilor, să ne ajutați să le îmbunătățim, punând întrebări suplimentare cu privire la această problemă.
De asemenea, nu uitați să le mulțumiți medicilor.

03. Poate Dyufaston să afecteze rezultatele testului unei întrebări ginecologiste - 03 online

Bine ai venit! Dyufaston nu dă teste false pozitive. Pentru a vă asigura în sfârșit de sarcină, trebuie să donați sânge hCG







Trimiteți-le prietenilor: