Scop: Ilichevich, 8. Amadou. 44, Lukyanov, 90

"Mordovia" Leon, Ivanov, Osipov, Sabitov, Bagaev Molodtcov, Krendelov, Hambartsumyan Degtyarev (Alkhazov, 66) Deobald (Zaharchenko 58), Ignatovich.

"Anji": Iurcenko Tigiyev, Mensah, Shandala, Gazimagomedov Hasanov, Majewski, St George, Ilichevich (Berisha, 82), Amado, (Parshivlyuk, 60) Budkovskyy.

Avertismente: Ivanov, 64 de ani, Yurchenko, 88

90 + 3 'Cu normă întreagă!

90 'GOOOOOOOOOOOL. Ivan LUKYANOV. Și totuși avem o intrigă! Lukyanov, cu o rundă de la distanța mijlocie rece a pus mingea în colțul!

88 'Cartonaș galben a fost unul dintre jucătorii "Anji" acum. Și, da, Yurchenko "marcat".

86 'Câțiva fani care au venit în această vreme neplăcută la stadionul din Saransk, sunt supărați. Echipa lor funcționează bine astăzi, dar trebuie să lucrați la implementare.

84 "Atacul prelungit al echipei Saransk a ajuns încă la lovitura finală, care nu avea suficientă precizie.

82 "Prin inerție," Mordovia "continuă să atace, dar nu există nici un pericol la poarta lui Yurchenko.

82 'Berisha la înlocuit pe Ilichevich de la "Anji".

80 'Mărește timpul prețios pentru "Mordovia". Din anumite motive, se pare că proprietarii nu pot recâștiga intriga. Nu este norocos astăzi echipa Saransk.

"Și acum," Anji "în atac. În centrul atenției după fotografiere a fost Parshivlyuk, dar el nu a reușit să trimită mingea în poartă.

76 "Ultimul înlocuitor din" Mordovia ". Lukyanov înlocuiește Ignatovich, aceasta este o altă intensificare a atacului.

74 'Mai mult de cincisprezece minute există un "Mordovia", pentru a opri în cele din urmă risipă momente și începe să înscrie.

72 '"Anji", la prima ocazie, intră într-un contraatac, dar căsnicia în cadrul programelor atunci când încearcă să joace mai rapid împiedică oaspeții.

70 'Yambere a intrat în joc, Hasanov sa dus să se odihnească. Shamil sa ciocnit cu rivalul său cu câteva minute în urmă.

68 "Un alt ratat" Mordovia "- dupa ce flancul a depus un antet din zona de penalizare, dar sa dovedit a fi incorect.

66 "Atac mai mare din" Mordovia ": Alkhazov la înlocuit pe Degtyarev.

64 'Ivanov a primit primul cartonaș galben în meci.

62 "Timpul, desigur, se joacă acum pe" Anji ". Cei mai mulți rezidenți din Makhachkala pot păstra un avantaj în două goluri, cu atât mai bine.

60 'Pavel Vrba, cu un răspuns, a decis să nu ezite: Serghei Parshivlyuk a intrat în joc, iar Mutari Amado sa odihnit.

58 'Zakharchenko la înlocuit pe Deobald în "Mordovia".

56 'Este timpul ca antrenorii să acorde atenție bancului. "Mordovia" ar fi util să consolideze linia de atac.

54 'Dmitry Cheryshev nemulțumit de acțiunile secțiilor sale. Realizarea momentelor este problema cheie a "Mordoviei" astăzi.

52 'Alexander Degtyaryov a lovit din viteza de un killer, dar a trimis pe lângă poartă! Continuă să "Mordovia" ruina momentele.

50 '"Mordovia" este important să reducem cât mai curând decalajul din cont. Un obiectiv ar putea adăuga încredere în Dmitry Cheryshev Trust.

48 'Svyatoslav Georgievsky de la mijlocul terenului a executat o lovitură, dar mingea a ratat punctul de poarta al lui "Mordovia".

44 'GOOOOOOOOOOOL. minge frumoasă a lovit în colțul de sus de la douăzeci și cinci de metri scoruri Amado. Asta e modul în care se dovedește - aproape tot timpul atacat „Mordovia“, și a marcat de două ori „Anji“.

43 "Pavel Ignatovici din apropiere a lovit Yurchenko, dar capturarea golului," Anji "nu a fost numărate din cauza ofsaidului.

41 „Un contraatac bun nu a reușit,«Anji», dar Ilichevich nu a putut pătrunde în mod corespunzător din afara suprafeței de pedeapsă ca Gazimagomedov după tăiere.

39. Vor fi înlocuitori în timpul pauzei? Pavel Vrba poate recurge la permutări, încercând să ia jocul departe de poartă, "Anji".

37 "Mordovia" continuă să joace primul număr, dar avantajul "Anji" din cont este în continuare în joc.

35 "Iurcenco sa confruntat calm cu munca sa după ce a lovit de la distanță.

33 'Alexander Degtyaryov în suprafața de pedeapsă a altcuiva a bătut adversarul și a lovit din apropiere - mingea a zburat lângă poartă!

31 "Contra-atacuri," Anji "de multe ori la concluzia logică sub forma unei lovituri pe poarta nu ajunge la. Dacă aceasta continuă, atunci "Mordovia" ar trebui să egaleze contul mai devreme sau mai târziu.

Colțul de la poartă, "Anji", a devenit periculos. Eroul episodului a fost Shandao, care a întrerupt zborul după ce a lovit un adversar de la șase metri.

Chiar și jucătorii din grupul de atac "Anji" sunt forțați să lucreze la apărare în ultimul moment.

24 'Un atac bun a jucat gazdele, urmat de un transfer în centrul zonei de penalizare, însă nu a fost urmată o lovitură accentuată.

22 „Anji“ forțe din ce în ce defensive, care este normal cu un astfel de scor de pe tabela de marcaj. Acum Makhachkala va fi răbdare și să aștepte șansa lui de contraatac.

20 "Și acum Budkovsky a făcut un atac bun. Lovitura de pedeapsă de la douăzeci și cinci de metri a fost interpretată de Georgiy Tigiev, dar el nu a reușit să arunce peretele.

17 "Ilichevici sa luptat pentru minge, iar pe teren au aparut muncitori ai serviciului medical al clubului Makhachkala.

15 „ia avânt echipa gazdă, iar acum este un transfer de urgență la poarta,«Anji», a fost urmat. Mensa a jucat cu succes la interceptare și a eliminat amenințarea.

13 "Doi jucători," Anji "acum a sărit pe un portar singuratic, dar arbitrul lateral a înregistrat ofsaidul după o pauză. "Opriți și arătați" - există o astfel de recomandare din lineme, pentru că este mai bine să luați decizia corectă mai târziu decât să vă grăbiți și să faceți o greșeală.

12 'Secțiile lui Dmitry Cheryshev încearcă să pună controlul asupra mingii.

10 "În timp ce există un minut, observăm că astăzi" Mordovia "joacă într-o uniformă albastră, iar" Anji "- în galben.

8 'ГООООООООООООЛ. Aici și așa mai departe! Gazdele au fost active, iar scopul rapid a fost de succes pentru oaspeți. Budkovsky la adus pe Ivo Ilichevich la o întâlnire cu portarul, iar jucătorul "Anji" a realizat o excelentă ocazie.

6 "Artem Molodtsov a lovit puternic în colțul din apropiere, dar Yurchenko a arătat de această dată calitățile sale cele mai bune și a salvat" Anji ".

5 "Mordovia" în debut pare mai activă. Acum a venit o hrană ascuțită din flanc, Yurchenko nu a jucat cea mai bună cale, dar garda porții "Anji" nu a fost pedepsită.

2 'Spectatorii stadionului sunt foarte puțini, pentru că vremea din Saransk nu este cu siguranță fotbal - plouă toată ziua. Mingea este umedă, vă puteți aștepta la o cantitate decentă de lovituri pe distanțe lungi.