72 de răspunsuri pentru turandot la adresa: Moscova, Tverskoy, Tverskoy Boulevard, 26-а

A vizitat această instituție de mai multe ori. Ultima cină în cinstea celebrării căsătoriei a lăsat niște reziduuri de amintiri neplăcute, în termeni de serviciu. Despre asta în ordine. Meniul, inclusiv aspectul general și decorarea detaliată a tortului de nuntă, au fost discutate cu 1-2 săptămâni înainte de eveniment. Cu toate acestea, într-o seară responsabilă în gustări, a mai existat o greșeală, iar un vas a fost servit de la noi, pe care l-am scos din serviciul de banchet oferit inițial. Și nu ar părea o problemă dacă. Data viitoare ›







Cel mai bun restaurant, potrivit majorității, nu poate fi cel mai neprofitabil până la sfârșitul anului. PAPHOS-ul său și frunza de aur au pierdut cu prețul banchetelor. La Moscova nu există mulți oameni care doresc să meargă la Turandot pentru 1 milion de ruble sau mai multe în sâmbăta următoare. Înțeleg totul perfect, dar vă sfătuiesc să ascultați faptul că timpul petrodolarilor a trecut. Safisa este goală, Napoleon își petrece timpul, instituțiile Novikov se întâlnesc. Turandot așteaptă ca același trist să ia în considerare. Prețurile ar trebui să fie la nivel. Data viitoare ›

Turandot dezamăgit (((. Bar Monstruoasă. Fereastra de sus înconjoară este timpul să-l înlocuiască. Chelnerii sunt utile, dar nu și profesional. Meniu foarte deteriorata (retractat) și calitatea de gătit, de asemenea, nu îndeplinește instituția. Numai pereții ((((Anterior Dinamismul restaurant perceput ca un cadou, este acum o dorință de a merge acolo plecat.







Locul excelent! Personalul politicos. Pur, frumos, ordonat. feluri de mâncare dincolo de laudă. Băuturile sunt rafinate. Dar aici sunt prețurile. Prețurile aici mușcă, astfel încât să vrei să plângi. Mult mai scump decât în ​​alte locuri de odihnă.

Un restaurant de lux, îl vizităm adesea! Totul este bine, dar gardianul conduce instituția. Unii bărbați amuzanți, subțiri, grași și pitici, care nu inspiră încredere și care, privindu-se, disprețuiesc apetitul. Te uiți la ei și tu crezi ce pot face acești mici amatori în situații de urgență. Iar într-o zi, unul dintre gardieni a decis să aibă grijă de noi și sa dus la vestiar pentru lucrurile noastre. M-am dus după afacerea mea și am văzut o imagine dezgustătoare: acest paznic de mijloc. Data viitoare ›

Ieri am fost singur cu soția mea la prânz. Nu vorbesc despre asta. că mașina a fost parcată de la parcare la 15 minute după ce am părăsit restaurantul, deși cu un vârf bun chelnerul a fost un mesaj din mașină. E așa de rău. Chiar și la restaurant m-am simțit neliniștit, deși eram nemulțumit de fierbinte și beau un pahar de vin și un pahar de vodcă. Abia am ajuns acasă - cea mai severă otrăvire, cu toate consecințele care i-au urmat. Numai am fost izolat și am decis imediat să las o revizuire. Concluziile fac prieteni. Nu merg nicăieri cu piciorul meu. P.S. Data viitoare ›

Nu știu, poate că ghinion, dar o vizita la acest restaurant nu a adus nici o plăcere, și dacă ceva-l și dă-l găsit o masă de circumstanțe neplăcute, este o afacere-breaker. În primul rând, nu am putut să-i smulgem ospitalitatea. Ne-am întâlnit pe nimeni, nimeni nu a sugerat unde să meargă, tot în cadrul self-service. În al doilea rând, din punctul de vedere al restaurantului poistrepanny suficient în adevăratul sens al cuvântului - este imediat evident că ceea ce se întâmplă în sala uitam cu un ochi deschis. Toaleta este neplăcută. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: