6 - Fapte despre grup - 26

Tot ce trebuie să știți despre rapperii de la Moscova care câștigă popularitate înainte de a merge într-un concert sâmbătă la clubul Milk.

Un grup de „25/17“, provenit de acum zece ani ca un proiect solo al lui Andrew „Pale“ Pozdnuhova, care sa mutat la Moscova, originar din Omsk. Patru ani mai târziu, grupul a constatat compoziția actuală, când a fost alăturat de către un alt ohmice, Anton „Ant“ Zavyalov.







„Și voi aduce asupra lor mare răzbunare cu mustrări furioase asupra celor care încearcă să otrăvească și ar afecta frații mei. Și veți ști că numele meu este Domn, când răzbunarea mea se va îndrepta asupra voastră. Samuel L. Jackson în «Pulp Fiction» citat în mod liber cartea lui Ezechiel, capitolul 25, versetul 17. Nu se cunoaște cauza este religioasă carisma ucigaș Sam Jackson sau un mesaj agresiv al textului Vechiului Testament, dar primii șapte ani ai vieții sale purtau numele grupului nevygovarivaemoe „Ezechiel 25 : 17. "







"25/17" - singura formație cunoscută de rap, pe lângă Noize MC. care găsește punctele de intersecție cu roca rusă. În înregistrările lor active în comun cu veteranii de rock Konstantin Kinchev. Dmitry Reviakin. Vyacheslav Butusov. precum și scriitorul Zakhar Prilepin.

grup rap Mișcarea rock de sunet (ceea ce se întâmplă cu această lume?) a condus la apariția unei structuri vii. În „25/17“, concert de sunet chitara electrica si vioara, și puteți evalua sâmbătă la un concert special dedicat de-a zecea aniversare a grupului.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: