34 Împingerea suporturilor frontale și a suportului pentru pahare auto


Nu am un garaj de făcut, așa că m-am dus la serviciul de garaj, unde am pus această tuning sever pentru 500 de ruble!


În același timp, comandanții au văzut suspensia sfătuită să schimbe anterele vagonului de direcție - fugit, cumpărat, schimbat - 55 de ruble!






Prin culoare aproape ca dintr-o fabrica)


REZUMAT și FEEDING. adesea în subiecte similare citește întrebările: cum simt, ce sa schimbat? Aici trebuie să înțelegeți că nu schimbați izvoarele cu izvoare și puneți targăul astfel încât să existe mari schimbări. Ampulele de ochelari vă vor da în primul rând încredere în integritatea ochelarilor.
Dar există schimbări reale de la distanțier, dar mici. Am cumparat in timp util un nou TV - 200 Hertz dupa 60 de ani - si de fapt prima data vedeti o diferenta in neteda imaginii. Deci, după instalarea distanțierului pentru prima dată a simțit că capătul din față al mașinii a fost oarecum mai capital, pe neregularitate, chiar și greierii au devenit mai mici. O săptămână mai târziu, a fost foarte inconfortabil și aproape așa cum a fost.






În orice caz, totul nu este scump, dar ce bine este orice.
Și mai mult. mulți scriu, ce spun ei că strâmtoarea Kalina - este deja așa că corpul este foarte rigid. Tovarășii, pe mașini străine, cum ar fi seria BMW M sau Nissan Skyline, de asemenea, corpul este greu și de multe ori mai rigid decât Kalinin, dar acolo nu sunt de prisos și nu va exista o piedică. Veți spune că aceste mașini sunt pentru sport și asta este o legume. Sunt de acord, dar repet - rigiditatea suplimentară a corpului nu va fi superfluă când!
Mulți scriu că spun că în accident, în loc de un pahar, vor conduce ambii - în ceea ce mă privește, dacă ar exista un accident atât de grav, nu-mi pasă cum să fac nimic, doar să rămân întreg. Și din nou, rigiditatea suplimentară a corpului vă ajută doar!
Strângerea rafturilor frontale și a suporturilor pentru pahare Produs Auto

Pret de emisie: 2 000 ₽ Kilometraj: 53000 km







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: