24 Rechemarea belantului de la Shcherbinka

Ne-ar dori să-i mulțumesc clinica chirurg în Shcherbinka Kuprin Andrey Anatolievici pentru operațiuni de a steriliza câinele nostru Dina, inspecțiile sale ulterioare asistent Konstantin, precum și săpunuri anestezistului AG, care a antrenat câinele nostru pentru o intervenție chirurgicală. Când nostru câine de 1 an, am început să reflecteze asupra această operațiune pentru o lungă perioadă de timp a citi comentarii, au ales clinica si sa oprit la „Belante“ în Shcherbinka: du-te mai aproape, există un spital, da, prețul „Hoo“, dar este tot ce ai nevoie. Data viitoare ›







Dintre toate clinicile veterinare, prefer doar "Belant". Locația convenabilă, iar medicii sunt buni. Noi, împreună cu pisica Lisa, suntem pacienți frecvenți și tocmai din cauza naturii neliniștite a lui Lizka. Înainte de Anul Nou trebuie să aibă în mod necesar mâncare, apoi să vadă un doctor. Sau altceva va mânca, va fi rănit. E bine că clinica se apropie, brusc, că imediat Lizku conduce aici.

Multe mulțumiri și un arc profund pentru medicul minunat: Kozlovsky Dmitry Evgenievich! Câinele nostru Dan are 14 ani. Aveau tumori uriașe pe umăr, pe mamelon și pe labă. Toți am refuzat de unde nu am aplicat. Numai eutonomia a fost repetată. Și în Belant sa angajat! Operațiunea a avut loc în 2 etape. Trăim. Ne-am născut din nou. Nu este un miracol! Mulțumesc!

Multe mulțumiri și un arc profund pentru medicul minunat: Kozlovsky Dmitry Evgenievich! Câinele nostru Dan are 14 ani. Aveau tumori uriașe pe umăr, pe mamelon și pe labă. Toți am refuzat de unde nu am aplicat. Numai eutanasia a fost repetată. Și în Belant sa angajat! Operațiunea a avut loc în 2 etape. Trăim. Ne-am născut din nou. Nu este un miracol! Mulțumesc.







Am avut o operație, aș fi făcut referire la chirurgia plastică, chineză hocha lat, poreclită Monica. Odată cu vârsta, ea a început să crească o bucată pe spate, ceva de genul un zhirovik. Arăta groaznic, pentru că câinele este absolut gol. M-am dus la clinică pentru ajutor. Chirurgul DS Poselov a efectuat operația sub anestezie generală. Shovchik îngrijit, aproape imposibil de observat.

Konstantin I. Kulakov, arcul scăzut și recunoștința uriașă pentru munca ta, pentru că eram în momentul dificil, singura persoană care a crezut în recuperarea câinilor noștri a fost favorita lui Gerda și pisicile lui Busi! Și tot personalul din "Belant" pentru iubirea sinceră față de animalele noastre de companie. Pentru credința în cele mai bune, răbdare, muncă și profesionalism!

Pentru pisica mea Musa (la domiciliul Musien) 4 ani. Vara aceasta sa întâmplat în necazul nostru mare, ea a rănit foarte mult piciorul, am apelat la clinica, un imens vă mulțumesc pentru medici, oameni cu o inima mare, șeful clinicii Olga, ea a fost în măsură să adune o echipă mare! Musa picior cusut, se rulează acum și nu este vizibil, ceea ce face operația.

Nu-mi place să scriu recenzii, dar îmi pun cinci cenți. A fost o nenorocire, pisica a fost diagnosticată cu cancer intestinal, diagnosticată destul de târziu, ceea ce a complicat situația. În Podolsk, nu au vrut să opereze, au oferit să-l adoarmă, așa că sa dus la "Belant" (Shcherbinka), unde după o consultare a decis să opereze. Chirurgul a explicat imediat ce ar putea fi opțiunile și riscurile, dar nu era necesar să alegi mai ales pentru că animalul era în stare critică. După ce au citit o mulțime de comentarii negative, au existat unele. Data viitoare ›

Am plecat de mai multe ori la "Belant" (și Brateevo, și Scherbinka), îmi place totul, totul este clar și bine coordonat. Este un păcat, de la metrou, dacă este singur. Îmi place că doctorii se tem foarte mult de pacienții lor cu patru picioare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: