100 de benzină pe benzinării

100 de benzină la benzinăria din Lukoil

Astăzi, după o lungă absență la benzinării, Lukoil a vizitat totuși acolo. Și acolo, în loc de a 98-a este acum condus de 100th. Am realimentat. Nu sunt încă pregătit să-mi împărtășesc sentimentele.






Prețul: 47,10 (98 a fost de 46,90).

Conduceți-l ca și când ați furat-o

Mesaj de la Leonoff.A

Subaristy ce nu sunt gonostchiki deloc. 100-a fost un an la una dintre stațiile de gaz de la Lukoil și pryamogogonschiki în principal vagovody lui pour lung. În primul rând, în conformitate cu pașaportul, a fost 100,7 octan, apoi a devenit 100,1 (ca acum la toate stațiile de benzină). De fapt, mulți trebuie să-l schimbe, dar au existat oameni care au fost comparate pe un stand, nu vorbi prea mare diferență, de exemplu, de la 98 la Șela, dar, de asemenea, multe persoane subliniază faptul că mita încă mai puțin. Pe scurt, ideea este ușor îmbunătățită 98, dar nu un sport.
Am ascuns de câteva ori, diferența nu se observă, de bine, de fapt, cu excepția faptului că EGT un pic mai puțin asupra dinamicii un gunoi, deși, în cazul suboy, este necesar să se coase un Benz.

A fost una, iar acum, în loc de 98, va fi la toate stațiile de benzină, alimentate cu combustibil de la rafinăria de la Nijni Novgorod.







Știu deja în cea mai mare parte a lui Lukoil, unde aveam 98 de ani

De la Bubu de evacuare și sub capota ariciului și de-a lungul legumelor, vei aluneca repede.

Și oamenii de pe Megane spun că 1-200 100 m, comparativ cu 98 mai repede decât o secundă, desigur, atunci când migrează computerul. Am verificat acest lucru pe mai multe mașini

Domnul nu va accepta niciodată provocări cu peasa.
----------------------------------------------------------------
Nu lăsați limba dvs. să scrie un cec pentru care fundul dvs. nu poate plăti.

Pe kk pentru o lungă perioadă de timp această temă obmusolina da el este puțin mai bine 98, dar nu mai mult nu va da o secundă.

De la Bubu de evacuare și sub capota ariciului și de-a lungul legumelor, vei aluneca repede.

Mesaj de la Leonoff.A

Pe kk pentru o lungă perioadă de timp această temă obmusolina da el este puțin mai bine 98, dar nu mai mult nu va da o secundă.

probabil că sunteți mai mult în subiect decât tunerul lor))

Domnul nu va accepta niciodată provocări cu peasa.
----------------------------------------------------------------
Nu lăsați limba dvs. să scrie un cec pentru care fundul dvs. nu poate plăti.

Urcă-te, miracolul nu se întâmplă bine, va da acolo 5-7 forțe.

De la Bubu de evacuare și sub capota ariciului și de-a lungul legumelor, vei aluneca repede.

Mâine o voi turna sub șir, o voi verifica. Che klemy reset? ))

Tot ceea ce nu ucide ne face mai puternici (C)

Inițial Adăugată pe site de Slava

Mâine o voi turna sub șir, o voi verifica. Che klemy reset? ))

Fără tuning, nimic nu se va face în general, cu excepția reducerii gudronului

De la Bubu de evacuare și sub capota ariciului și de-a lungul legumelor, vei aluneca repede.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: