Iată cuprinsul dvs. În ceea ce privește Catherine blog-ul culinar," />

1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

aici este cuprinsul tău

1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

În ceea ce privește blogul culinar al lui Catherine, participarea pentru ultima lună a depășit 30 000 de vizitatori. Anul viitor va fi și mai eficient. Cel care începe mai devreme, cu atât mai repede rezultatele.







1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

Statisticile pentru ultima lună sunt următoarele:

1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

Începând cu anul nou, intenționez să sar peste bar la 7 000 de vizitatori pe zi. Creșterea numărului de vizitatori este așteptată în aproximativ 1-2 luni. Timpul va spune!

În ceea ce privește promovarea separată a grupului, acest lucru nu este corect. Este mai corect să generați trafic pe site-ul dvs., decât în ​​interiorul rețelei sociale. de rețea. Un blog este, de asemenea, necesar pentru a atrage vizitatori din căutare și social. rețele.

nu online 1 oră

Am ceva. dimpotrivă, recesiunea a mers (900 pe zi (((Aparent, recoltarea toamnei a sărit temporar, iar acum nu mai era relevantă și apoi a ajuns la 1400. Ceva nu se aștepta la o cădere (

Răspunde Icon
  • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

Este temporar! Prin urmare, este atât de important să ne concentrăm nu numai pe cererile sezoniere, ci și pe cele permanente

Ei bine, încerc și despre asta, și despre asta, dar o mulțime este scrisul sezonier), în general, experiența) deși este interesant faptul că AdSense crește în continuare profitul

Poate pentru că aveți o problemă cu site-ul sau cu hostingul. Când intrați în articole, vă dați mai întâi o eroare "pagina pentru acest link nu este disponibilă sau mutată" și apoi se deschide numai. Poate că redirectarea dvs. este configurată?

Încă o astfel de întrebare, cât de mult la voi cu subiectele date există un salariu în zi cu un adsense

Răspunde Icon
  • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

Rinat, ai observat această eroare pe site-ul Catherine?

Am verificat-o din nou și a apărut aceeași eroare. Am făcut o piele, dacă este necesar, pot să scot poza pe poștă.

Denis, vezi asta? este serios? Apropo, deja 1000 + din nou) noroc!

Răspunde Icon
  • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

Da, am observat greșeala. Este pe partea de gazduire. Din cauza găzduirii!

Sa dovedit că căderea se datorează unei erori și a apărut din cauza pluginului de cache pe care l-am încercat) l-am eliminat și totul sa întors)

Răspunde Icon
  • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

de ce folosiți pluginurile de cache? Nu văd punctul. Mai ales pe site-urile tinere, în curs de dezvoltare. uneori, plug-in-uri inutile, conduc la consecințe proaste. Ultima dată când am deconectat mai mult de 20 de plugin-uri suplimentare pe site-ul clientului și m-am gândit că multe dintre aceste situații, iar proprietarii nu bănuiesc cum într-o zi, pot exista probleme, din cauza plug-in-ului. Cu asta trebuie să fii atent. înțelegere importantă! La timp, mi-am pierdut poziția, iar site-ul anual a scăpat din căutare, cu o prezență de 7000 pe zi, din cauza unei erori de programare în unul dintre module (plug-in).







Denis, vă rog să-mi spuneți că este corect să difuzați conținutul articolului cu ancora?

Ancora în titlu astfel
Heading1

Mă interesează întrebarea despre modul în care Yandex se referă la faptul că în antetul H2 acest cod este id = »partea 1
Deci, atunci în emiterea lui Yandex se întâmplă în locul descrierii obișnuitei, dă o listă de conținut.

Răspunde Icon
  • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

astfel încât identificatorul nu este plasat în interiorul antetului, dar înainte de antet. Și aceasta nu este o eroare din punctul de vedere al SEO, ci dimpotrivă, comoditatea pentru vizitator

Deci, id id și este în fața titlului, doar închis în H2. În orice caz, am luat codul pe un site bun și vizitat. Și dacă id toate la fel este necesar să se deducă înainte de H2 este necesar un pic alt cod sau ceea ce pentru a corecta? Pur și simplu dacă puneți id = »part-1" că este și este afișat înainte de titlu. Și cum să-l închid nu înțeleg și nu este puternic la asta. Dacă puteți da un exemplu live.

Răspunde Icon
  • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri
Răspunde Icon
  • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

deși înainte ca titlul să fie id-ul dvs., chiar și în interiorul antetului - aceasta nu este considerată o eroare

Răspunde Icon
  • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

uitat, am obtinut acest lucru:

Răspunde Icon
  • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

și puteți direct, atribuiți un id la antet, sau la orice alt element:

Răspunde Icon
  • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri
    Răspunde Icon
    • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri
    Răspunde Icon
    • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

    Mulțumesc, Denis!
    Și încă o întrebare și așa-numita "nisip" pentru site-urile tinere este un mit sau există într-adevăr ceva de genul asta? Am observat că vorbesc de multe ori despre ea.

    Răspunde Icon
    • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

    aceasta este mai mult vorbesc. Esența acestor conversații a fost creată de oameni leneși care nu fac bine, sau sunt leneși să scrie pe site-ul lor și nu văd prezența. Și ei găsesc motivul pentru care motoarele de căutare cu algoritmii lor este de vină. Dar dacă începeți bine și nu faceți greșeli. Și pentru a face în mod intenționat pentru a merge la obiectiv, atunci nu există nici un filtru, la toate! Pur și simplu, este necesar un timp pentru dezvoltarea site-ului. Eu spun asta)

    Răspunde Icon
    • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

    Întotdeauna te rog - mă bucur să te ajut, Irina!

    De asemenea, am făcut-o, și a ieșit! Mulțumesc, Denis! V-am întrebat deja, dar nu am primit un răspuns. Poate că veți răspunde acum?
    Cum de a ancora un alt articol?

    Răspunde Icon
    • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

    Știu asta, și anume, cu ancora, astfel încât cititorul dintr-un articol de pe blogul meu a trecut imediat la informațiile necesare într-un alt articol utilizând același blog.

    Răspunde Icon
    • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

    Denis, mulțumesc pentru informații. În timp ce puțin a înțeles, trebuie doar să încercați să faceți această navigare într-unul dintre articolele dvs. Apropo azi, am de gând să scriu unul dintre articolele mari. Deci, va exista o ocazie de a încerca! Asigurați-vă că scrieți cum sa întâmplat!

    Răspunde Icon
    • 1 O modalitate ușoară de a crea un cuprins (conținut) pentru articolele dvs., fără plug-inuri

    Excelentă Margarita. De asemenea, puteți face fără cadru și culoare. Acest lucru este, de asemenea, corect! În orice caz, mă bucur că sa dovedit.

    Am făcut totul pentru prima dată. Și chiar totul a funcționat). Mulțumesc. Denis, conduci mânerul







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: