Ce înseamnă de fapt el-clasico, fișier sportiv

Pentru prima dată, "Big Circus" a vizitat oficial Canada în 1967. Apoi au determinat primul proprietar al polilor. Primul loc la început.

Editorial SportFile vă oferă posibilitatea de a vă reaminti tuturor proprietarilor Cupa FA. Challenge Cup Football Association (eng.

Mulți cred în mod eronat că în cel mai lent curs al campionatului și cel mai mic pericol. În istoria drumului urban Monte Carlo.

Pentru prima dată, Grand Prix-ul Polo din Monaco a fost jucat în primul sezon oficial al cursei regale din 1950. Proprietarul primului loc.

De îndată ce este vorba despre primul concurs, acest sport nu se întâmplă fără limba engleză. Aici și de această dată, debutul.

Campionatul mondial de hochei a fost jucat pentru prima dată în 1920, în orașul belgian Anvers și a fost inclus în calendar. Olimpiada de vară.

Jucătorul german de tenis Alexander Zverev, în ciuda înfrângerii.

Căpitanul echipei naționale ucrainene din Cupa Davisului, Andrei Medvedev, a declarat:

În finala final "majore" a sezonului va juca Rafael Nadal.

Noaptea trecută, în New York, au fost determinați ambii finaliști ai US Open. Trofeul.

Tenisul elvețian Roger Federer la etapa finală a sferturilor.

Prima rachetă a lumii Rafael Nadal în sfertul de început.

Rafael Nadal la învins pe Stan Wawrinka în meciul final.

După ce la învins pe americanul Craig Baker înainte de timp (16-1, 12 KOs), Alexander.

Kiev "Dynamo" nu a putut sta în Elveția, prin urmare.

Bătălia în primul sezon "El-Clasico" din Madrid.

"PSG" pentru al cincilea an consecutiv devine proprietarul Super Bowl.

În ciuda faptului că snooker a început să joace în 1870, prima Cupa Mondială a fost jucat doar o jumătate de secol mai târziu. Primul.

John Higgins a înfruntat cu siguranță pe Kairen Wilson și a devenit primul semifinalist al Cupei Mondiale. Arată ca un campion de patru ori.

Stuart Binam a învins cu siguranță pe veteranul Peter Ebdon și a devenit al cincilea participant la cea de-a doua rundă a Cupei Mondiale. În meciul a doi proprietari.