5 luni de la nunta - 5 luni de la nuntă felicitări la intrarea soțului - utilizator

Cum iubesc nunțile! Și mai ales dacă este nunta unui prieten apropiat. Voi scrie un mini-otchetik, în aproximativ cinci ani, ea va fi interesată să o citească). La Lenkina, mama mea a venit la nunta mea să stea cu Ilyukha. Mulțumesc foarte mult.







Ziua nuntii este numita "Nunta verde". Este posibil în această zi să-i prezinți soțul cu o floare de cameră, care va crește și se va dezvolta împreună cu familia tânără. 1 an de viață de familie este considerat o nuntă de bumbac. Prima aniversare a nuntii poate.

Luați viață așa cum este, "vorbiți" despre dorințele voastre și evoluați în mod constant! Acest lucru nu este cu siguranta aplicabil in primul trimestru))), precum si o nunta ... Cel mai greu lucru pentru mine era sa-mi controlez emotiile ... practic.







Nunta a avut un proiect de economie, dar nici măcar nu este adevărat. Întotdeauna am visat o nuntă de tete-a-tete. În calico sarafan și vara, ar fi în pantofi de balet pe picioarele goale)) Și fotograful. Asta înseamnă.

În ultima sărbătoare a Epifaniei, iubitul meu soț Anton și cu mine ne-am căsătorit. Această zi a fost complet diferită de nunțile tradiționale rusești cu o mireasă inteligentă, limuzine, un restaurant și o grămadă de oaspeți. Totul în vacanța noastră a fost neobișnuit.

Astăzi avem o nuntă de lemn. 5 ani împreună au trăit. dar a zburat ca o clipă. Este păcat că astăzi soțul meu nu este în jur. Ne-am felicitat pe Skype, tk. acesta este singurul mod în care comunicăm ca 2.

Vahh avem o aniversare. în cele din urmă, ceea ce o vacanță de familie - - Îmi place să dau daruri- Dar acest caz)) Vreau să surprind. ceva neobișnuit de dat

Aici! Aici și așa sa dovedit. că fetița noastră sa născut la fel ca nunta pe care am jucat-o. mesessa diferite. Așa că avem astăzi o dublă vacanță! Mark nu a făcut-o. Oferta, desigur, urma să meargă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: