33 răspunsuri pentru flora-lichior la adresa Balashikha g, stelar street, 7

Eu folosesc cosmetica Flora-liquor deja cam jumătate de an. Îmi place că produsele cosmetice îmi plac perfect și cel mai important lucru este că este ieftin și eficient. De data aceasta am comandat spuma in magazinul online pentru baie Floralis si nu am regretat. Mi-a plăcut că spuma spumă bine și miroase foarte frumos. Din această spumă am doar bastard în baie și mirosul de spumă rămâne pe piele pentru o lungă perioadă de timp.







La soțul meu după 40 a început turnarea părului, chelie de acolo, care pur și simplu nu au încercat, dar într-un șampon farmacie și a luat acest brand, știi, nu utilizați atât de mult de ea, nu e un șampon de zi cu zi, vreau să menționez. Utilizează periodic și rezultatul pe față. Sunt fericit și soțul meu este încântat.

De mulți ani acum folosesc șamponul "Florasilik" și smântână cu balzam "Mival". Ei se confruntă perfect cu problema caderii parului și a grăsimii în rădăcini, pe care am deranjat-o odată. O dată în două zile și acest lucru este suficient pentru a face rezultatul.

Prin acțiunea sa, mi-a plăcut gelul Antistress-Si pentru acest brand. Ceea ce îmi place despre Flora este faptul că compoziția este naturală, nu există chimie și prețul este relativ ieftin. Am incercat o multime de creme pentru pleoape, dar mi-a placut acest lucru prin actiune. Se aplică ușor, plăcut, iar efectul este vizibil. Cred că ingredientul cheie aici este extractul de coadă-de-mare. Într-un complex cu vitamine, elimină umflarea, umflarea (mi se întâmplă dimineața). Distribuitorul este bun, acest gel are nevoie de puțin, durează mult timp.

A cumpărat sau cumpărat într-un gel de droguri pentru blefarii acestei ștampile, a apărut foarte bine. Foarte ieftin, aș spune doar o opțiune bugetară. Și foarte bucuros că rus. Efectul cremei mi-a plăcut cu adevărat, a lăsat în mod evident umflarea în jurul ochilor, ridurile au devenit mai puțin vizibile. Vreau să cumpăr și să folosesc din nou această cremă, este păcat că este greu să găsești unde să cumperi, nu este vândut pretutindeni și, bineînțeles, este frumos că produsele cosmetice rusești sunt de o calitate atât de bună și la un preț accesibil.

O lungă perioadă de timp nu a putut găsi un sampon bun naturale pentru parul tau, în cele din urmă a încercat sampon „Florasilik“ bun sampon cu compozitie naturala, parul devine mai moale si mai stralucitor, mai puțin biciuit și portul. Am gasit ceea ce cautam si acum ii sfatuiesc pe el si pe prietenii si rudele sale.

Am cumpărat mai multe produse din acest produs cosmetic. În primul rând pentru mâini, ca să spun așa pentru verificare. Mi-a plăcut foarte mult sculele, în special uleiul. Apoi ea a decis să încerce machiajul pentru fața ei. Cosmetica îmi place foarte mult. Senzațiile neplăcute nu provoacă, dar sunt alergic. Excelentă cosmetică, eficientă și naturală. Incercati-va singur, va recomand!

Îmi plăcea balsamul pentru cilia "Genele pufoase". Am decis să o cumpăr când mi-am stricat genele construind înainte de Anul Nou. Culorile genelor nu au avut mult, dar rudele ei au rasfatat foarte mult. Deci, am luat acest balsam, o folosesc doar pentru aproximativ două săptămâni, dar rezultatul este deja vizibil, cilia a încetat să mai cadă, a devenit mai puternică. Se va folosi mai departe, pe lângă faptul că este economic în uz și este suficient să fie suficient pentru o perioadă lungă de timp.







Îmi place foarte mult să ridic crema de ispită. O astfel de compoziție este bună, multe vitamine, uleiuri utile. Am citit mecanismul de expunere, totul este bine, este clar de ce un astfel de efect de ridicare este bun. În mod clar îmbrăcați ridurile, tonul se ridică, devine proaspăt. Atunci când ingredientele sunt naturale, nu există chimie. Prin urmare, am ales fata flora. Cosmetice demne.

Îmi place foarte mult să ridic crema de ispită. O astfel de compoziție este bună, multe vitamine, uleiuri utile. Am citit mecanismul de expunere, totul este bine, este clar de ce un astfel de efect de ridicare este bun. În mod clar îmbrăcați ridurile, tonul se ridică, devine proaspăt. Atunci când ingredientele sunt naturale, nu există chimie. Prin urmare, am ales fata de flora. Cosmetice demne.

Am văzut un prieten, cum sa îmbunătățit starea părului ei, au strălucit! Mi-a spus încă că nu mai cădea, apoi am descoperit cosmetica "Flora-lik". Am cumpărat un set pentru prima dată: balsam cremă "Mival" și șampon "Florasilik", pentru că am păr lung și au început să taie. După două săptămâni am obținut un rezultat tangibil. Părul a devenit matasos și nu mai este împărțit. Voi încerca și alte produse cosmetice. Vă recomandăm balsamul și samponul acestei firme!

Alegerea cosmeticelor prefer mereu cosmeticele naturale. De asemenea, îmi place să fac tot felul de măști și lucruri la domiciliu. Dar este costisitoare, trebuie sa te misti in jur. Prietena a recomandat cosmetica Flora - fata. După ce am studiat sortimentul, am ales un set: balsam cremă "Mival" și șampon "Florasilik", de curând părul meu a început să renunțe puternic. Deci, ce pot spune despre compoziție? Samponul constă din apă, parfum, toate uleiurile, glicerina și altele, adică nu a găsit nimic dăunător. Balsam chiar surprins. Data viitoare ›

Recent m-am îndrăgit de uleiul de la Nogot. Se hidratează cuticula bine și, de asemenea, consolidează unghiile. Eu cu ea am crescut unghii frumoase lungi sau unghii, și principalul lucru puternic. Îmi recomand foarte mult acest instrument. Merită un ban, iar calitatea este super.

De curând, am început să folosesc samponul Florasilik de la Flora-lyk. Îmi place foarte mult cum funcționează pe păr. Perfecționează perfect și nu se confundă absolut. Părul după acest șampon este strălucitor și voluminos, foarte asemănător cu acesta.

Un remediu bun pentru picioare este crema Antigon de la Flora-Lyc. Am probleme cu picioarele mele vara, preocuparea mea eternă. Și din moment ce a găsit această cremă, a devenit mai ușoară. Îndepărtează puful și oboseala picioarelor. Excelent de hidratare și hrănitoare, și apoi înainte de călcâi drept crăpate. Și îmi place aroma, nu intruzivă și bună în loc de dezika poate folosi. Picioarele sunt întotdeauna proaspete și odihnite. Soțul a cumpărat soțul aceluiași bărbat, de asemenea îi place, deși inițial sa opus)

Căutam produse cosmetice naturale în timpul sarcinii. Din cauza hormonilor au apărut alergic la aproape toate produsele cosmetice (sunt ceva teamă să se bucure. Dar mama mea mi-a dat cu gel de ochi de la floralik. El spune că trebuie să muncească fetele sunt fericit. Am respectat compozitia, totul pare clar și natural. a decis să încerce un pic Alergii mici nu sunt începe să utilizați -... o denivelare foarte destul de bine umflarea, iar apoi, în dimineața există o problemă cu acest lucru la toate și să-l utilizați în loc de tonuri de crem și viitoare .. ›

Am folosit pentru mult timp cosmeticele "Flora-liquor"! Am încercat deja o mulțime de bani și sunt întotdeauna fericit. Cel mai mult mi-a plăcut balsamul "Genele pufoase" - a ajutat bine, a restabilit creșterea genelor și a revitalizat pielea pleoapelor. Sunt foarte multumit de rezultat. Și mi-a plăcut petrolul Nogot. Cuiele după ce au devenit puternice și sănătoase, și cel mai important, cresc rapid. Instrument excelent.

La sfatul cuminței mele, am cumpărat un set: balsam cremă "Mival" și sampon "Florasilik" de la Flora-Lick. Instrumente foarte bune, părul meu sa schimbat mult. Anterior, nu am putut găsi un șampon bun pentru părul meu gras, iar acest set este ideal. L-am folosit timp de o lună și nu pot să-mi ajung destul. Cu siguranta voi incerca altceva de la acest produs cosmetic.

Eu folosesc Mival și Florasilik. A fost o vreme când părul meu a căzut rău după fiecare periaj pentru pieptene a rămas întreg buchet, dar acum - 3 luni - am vedea o schimbare semnificativă, părul cade mai puțin și mai puțin, și în ei înșiși ei devin uite în viață, strălucitor, bine îngrijit. Cred că dacă l-aș folosi zilnic și timp de 8 ore, după cum se recomandă, atunci ar fi un incendiu!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: