3 Kg timp de 10 zile - acest lucru este real, forumul

Cu trei zile înainte de călătorie în Tunisia a decis să încerce să piardă în greutate. Nu am aplicat specialități, tocmai am mâncat puțin atunci când am fost foarte foame - o zi un ou, doi castraveți mici, câteva biscuiți sau ceva de genul ăsta. A văzut o mulțime de ceai verde, dar în ea cofeină și nu a dormit aceste trei zile. Așa este. timp de 3 zile a scăzut 3 kg! Diko se temea că mă întorc cu coloana vertebrală și mesele suedeze, dar! nu neagă nimic (și prăjit, aburit, și alcool, și dulciuri Mulți o dată pe zi), greutatea este păstrată! Acum mănânc puțin mai puțin decât înainte, dar mănânc totul! Înălțime 165, greutate 52))) De asemenea, doresc să pierd în greutate - greutatea ideală de 49 kg))







47, n-am înțeles cum ai reușit să nu scrii mai târziu. din cauza ceaiului verde?







48. Eu însumi nu înțeleg deloc acest lucru. Ceaiul verde doar trei zile a băut și sa oprit! În Moscova, este de înțeles, am renunțat să mănânc cantități nelimitate de dulciuri, tot felul de jetoane și alte ***. Și ca în Tunisia, greutatea a rămas complet neclară! Acolo tocmai am marcat greutatea și nu am mâncat tot ce a fost dat. Este deja a cincea zi la Moscova, după o grevă a foamei, a trecut deja 20 de zile, iar greutatea este aceeași!

Într-adevăr, desigur, trebuie doar să mănânce puțin. Sau o dată pe zi, de exemplu :). Doar de ce, este de 55 kg la 162 cm, așa de rău? Dacă doriți să nu "cădeți în jos în fața noroiului" decât să vă căsătoriți, este mai bine să dedicați aceste 10 zile educației fizice active, va strânge puțin corpul întreg. Efectul nu va fi chiar mai rău decât scăderea a 3 kg.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: