100.000 ucide cu ușurință! Apb reîncărcat

Dar ce să facem după asta? Nu ștergeți același joc? Trebuie să continuăm să jucăm, ucidându-i pe toate în calea lui. Jucătorul StraaZi a făcut-o. A reușit să colecteze 100.000 de crime. cu un singur personaj. Dacă nu credeți că este o mulțime, uitați-vă câte crime ați avut.







100.000 ucide cu ușurință! Apb reîncărcat


După cum puteți vedea în imagine, totul despre el a luat puțin peste 4.000 de ore petrecute în joc. O puteți găsi pe serverul Obeya sub numele de StraaZi.

Apropo, pe serverele APB Reloaded poți întâlni alți jucători care au depășit bara cu o sută de mii de crime. De exemplu, sub numele jucătorului zbuciumat a marcat o sută de ori mai rapid în (dacă comparăm numărul de crime și ceas simulate care nu se poate face observat în mod corect de către CSKA. Pentru că timpul de joc nu este luată în calcul în BC) StraaZi.







100.000 ucide cu ușurință! Apb reîncărcat


Cât de departe de figura râvnită ești? Poate că sunteți familiarizat cu un jucător care a reușit, de asemenea, să înscrie mai mult de 100.000 de crime?

100.000 ucide cu ușurință! Apb reîncărcat

Nu știam că timpul nu conta în back-up. De fapt, dacă te uiți de la PTA, apoi la începutul jocului otlichalast pic de RTV shnoy, și în ea timp într-adevăr contează, chiar și în sfera socială, acolo prokachao ar putea fi câteva nivele zeci de tstoyav prostește lângă mașini automate de îmbrăcăminte razukraski, etc. și cel puțin pentru G1 PTA napchalu (și, probabil, pe MBT pentru un timp), ca atavism, în sfera socială în timp ce a continuat să contabilizeze un jucător în statistici, în momentul în care nu mai era acolo, am socotit ca ceva ratat, care este, Nu știu cât a durat. Deci, joacă un rol atunci când a fost personajul care a fost creat, în bar sau mai târziu. Dar, în general, dacă ignorăm aruncați subiectul, 4000 de ore, iar în același timp, am văzut, de asemenea, o mulțime în bekahe, e adevărat nolayfer







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: