10 Câini care se comportă ca oamenii

Este interesant:

Bărbații sunt despre minciuna principală din viața lor.

Bine! Așa este. Uneori această sinceritate este chiar inutilă. Dar totuși adevărul amar este mai bun decât minciuna dulce!







Toată lumea minte. Și toată lumea știe acest lucru. Și asta nu înseamnă că toți oamenii sunt răi. Câteodată minciuna este singura cale de ieșire. Dar dacă ești necinstit cu sufletul tău, asta eo chestiune complet diferită.

Deci, am primit pentru dvs. 8 descoperiri ale tipilor despre cea mai mare minciună pe care au spus-o vreodată fetelor sau soțiilor lor.

10 Câini care se comportă ca oamenii

1. "Am mințit-o că sunt în contradicție cu mama ei". De fapt, acesta este adevăratul diavol în fusta "







2. "I-am mințit că nu am avut nimic împotriva tatuajului ei cu numele primului, dar de fiecare dată când am făcut dragoste, nu am putut să mă uit la această inscripție nenorocită și să nu-mi zdrobesc dinții"

3. "I-am spus că o iert, după ce mi-a spus că ma trădat cu cel mai bun prieten al meu. Dar nu am iertat și nu pot niciodată să iert. Ar fi fost mai bine dacă aș fi părăsit-o imediat, de îndată ce am aflat de trădarea ei. "4." Trebuie să mințesc că sunt interesată de lungile ei povestiri despre cum a mers să cumpere cu prietenii ei "

5. "Mi-am mințit soția că cele două pisici ale ei sunt creaturi îngeroase. Dar ei sunt adevărați rippers. Ei distrug totul și pretutindeni. Dar nu așa am vrut să o deranjez "

6. "Am mințit-o că o iubesc"


7. "Mă minte că munca mea este plictisitoare. Cu toate acestea, nu am văzut niciodată pe nimeni din biroul meu căzând din plictiseală. De fapt, este foarte distractiv acolo. "

8. "În timp ce soția mea nu a învățat să gătească tolerabile, a trebuit să mint că îmi place să gătesc. Dar era groaznică!

Cu siguranță, fiecare dintre fete cel puțin o dată sa confruntat cu cel puțin unul dintre elementele de mai sus. Nu-i așa?

Dacă trecutul nu se lasă, atunci nu a trecut.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: