25 Recenzii, stilist Viktoriya rubtsova, saratov

Vreau să vă mulțumesc foarte mult, Victoria! acesta este un maestru miracol! bun-natură, vă va promova va spune cât mai bine, vă va asculta! Sunt foarte recunoscător că ai venit la o dimineață atât de devreme și m-ai făcut prințesă! ai subliniat pe fata mea tot ce te-am intrebat! Nu m-am recunoscut în oglindă de o asemenea frumusețe! machiaj pentru o perioadă foarte lungă de timp, deși sărbătoarea a fost de 2 zile! el a păstrat chiar și după toate sărutările, lacrimi de fericire!) pe machiaj fata sa așezat cu ușurință, a fost nicăieri iritație a fost confortabil cu ea, și chiar nu a vrut ca el să se spele pe după vacanță! Vreau să subliniez stilul meu de păr! Nu te uita la mine ca ploaie ținut strâns, și mă simt confortabil că nicăieri nimic nu sa prăbușit, și așa vreau să menționez că, de asemenea, totul a avut loc în ziua 2, desigur, am corectat dimineața), dar faptul de păr a fost în loc! vălul stătea strâns, iar bijuteriile pe care le-am găsit la sfârșit au venit la buchet. miracole mânere! toată lumea a fost încântată de drumul meu! Și eu sunt foarte recunoscător pentru tine Vic, că într-o astfel de zi specială, tu erai următoare și întruchipat visul meu) sunteți de lucru foarte confortabil) Și este de asemenea important! Îi sfătuiesc pe toți să se întoarcă la Victoria! ea va face totul la cel mai înalt nivel!







Victoria este o fată drăguță și drăguță, îmi întruchipează toate ideile într-o imagine de nunta frumoasă, ușoară și blândă! Vă mulțumesc foarte mult!

Mulțumesc lui Victoria pentru make-up-ul nunții mele. Vika este o fată foarte prietenoasă și prietenă și cel mai important profesionist din domeniul ei. În ziua nunții a fost super fierbinte și înfundată, dar machiajul meu sa ridicat la toate aceste surprize ale vremii, lacrimi de bucurie și o mare de îmbrățișări. Vika a subliniat tot ce e mai bun în mine și a ascuns semne minuscule mici (lipsa somnului și a stresului în pregătirea nunții nu are cel mai bun efect asupra stării pielii feței). Vă mulțumesc foarte mult! O mare de comentarii pozitive și cele mai bune în onoarea comandantului meseriei sale.

Victoria este un stilist de neegalat din Saratov și din regiune! Uimitor profesionist în domeniul său! Rapid, clar și ținând seama de toate dorințele dvs., creează o imagine unică, ideală pentru tine! Câte suflete, sărutări și îmbrățișări - machiajul a rămas neclintit până dimineața următoare! Suntem fericiți că am lucrat cu Victoria! P.S. Ivan pentru nunta, și-a luat machiajul) Dragi mirese, nu uitați de oamenii voștri! Dă-i mâinile de aur ale Victoria și ia prințul înapoi) Crede-mă, merită!

Aș dori să-mi exprim recunoștința profundă față de Victoria! Nu am întâlnit niciodată un astfel de stilist atent! coafura toată ziua Utilizat, în ciuda ploii în ziua nunții mele, în ciuda faptului că coafura a fost destul de grea pe cap, ea nu se simt, nu am simt disconfort și calm petrecere și dans toată noaptea! Machiajul a devenit foarte delicat și natural! Toți prietenii mei vor sfătui mâinile de aur ale lui Vicki! Vă mulțumesc foarte mult pentru ziua mea frumoasă!







Aș dori să-mi exprim recunoștința față Victoria!) Mi-a plăcut coafura si machiaj, realizate Vika), în ciuda ploii și coafura vânt puternic a durat excelent) machiaj, de asemenea, a trăit până la așteptările mele) bijuterii realizate manual, a făcut Vika pentru mine, se potrivesc perfect în imaginea mea) separat, doresc să menționez atitudinea prietenoasă Vicki, și atitudine atentă la client) este foarte bucuros să aibă încredere maestru, care va asculta toate dorințele, sfătui ceva interesant de spus si doar calmează-te cuvinte în timpul unei agitații pre-nunta extrem de tulburătoare)))

Vika mi-a făcut o coafură cu ornamente lucrate manual și machiaj pentru nunta mea) Totul a fost făcut la cel mai înalt nivel! Machiaj a stat toată ziua, în ciuda căldurii de 30 de grade și lacrimi)) Fata a fost fixată în părul ei bine și ea a fost o coafura naturala si bijuterii care Vick a făcut pentru mine a subliniat stilul și culoarea de nunta noastra)

Vikula, încă o dată vă mulțumesc extraordinar pentru imaginea pe care ați creat-o pentru nunta mea. ))) Sunt încântat de cât de profesional și frumos a fost făcut totul. Make-up - super, stil de păr - super, decoratiuni realizate manual este pur și simplu delicios, m-am îndrăgostit de el. )))) Imaginea a rămas toată ziua. Cel mai ingrijorat pentru voal, ca va zbura, dar tu ai atasat-o ca sa nu o putem elimina de la prima data)))) sfatuiesc toti Viku, este super. ))) Vika, vă mulțumesc foarte mult, sunteți o vrăjitoare. )))

Victoria, bună după-amiază. Încă o dată am vrut să vă mulțumesc și să exprim cuvinte sincere de recunostință pentru păr și machiaj pe care le-ați făcut. Coafura mea, pe care mi-ați luat-o pentru mine, a adus admirație și admirație de la toată lumea. Piciorusul a fost perfect potrivit imaginii mele! Coafura a rezistat tuturor încercărilor din această zi! Pur și simplu minunat. Și machiajul a durat toată ziua! Vă urez succes în munca dvs., vă bucurați de munca făcută și multe idei și imagini.

Vick! Vreau să vă mulțumesc pentru frumusețea pe care ați creat-o cu mine! Ești un băiat mare. Învățați-vă afacerea! Vă voi recomanda pe toți.

Unele emoții pozitive. Am fost foarte norocoasă că în acest moment important cu mine am fost această persoană, Vika. Mi-a făcut o mireasă neobișnuită. Nunta este o zi foarte interesantă (sau chiar nu una) pentru fiecare fată, nu eram o excepție! Dar Vick ca un adevărat super-erou, nu pentru un moment ma făcut să mă îndoiesc sau vă faceți griji cu privire la imaginea, luat în considerare toate cererile mele ciudate, și pur și simplu fermecat de moliciune și bunătatea ei, acest lucru este foarte util și podderzhivat) Asta e ceea ce un profesionist.

Pentru o lungă perioadă de timp a ales o stilistă și a fost foarte bucuroasă că Vika ma făcut frumoasă în acea zi! Coafura a durat toată ziua și nici măcar nu m-am gândit să mă despart, chiar dacă părul meu este foarte greu să se întindă astfel încât nimic să nu se prăbușească. Machiajul este super, subliniind tot ce-am dorit și foarte persistent. Coafura si machiajul au supravietuit unei zile ploioase de vant si ciuma! Vika este un maestru al meseriei sale și doar o persoană minunată! Suportat și ajutat pe parcursul tuturor întâlnirilor de dimineață. Este foarte punctual, care este atât de important în ziua nunții tale! Vă mulțumesc foarte mult! Sper sa ma intalnesc din nou si nu voi mai deveni o frumusete cu ajutorul unui wiki-wiki!))

25 Recenzii, stilist Viktoriya rubtsova, saratov

Sunt foarte recunoscător pentru Victoria Rubtsova! Un profesionist al afacerii sale și doar o persoană plăcută))))) Ea a creat incredibil de frumos și profesionist imaginea mea)) Am fost încântat, mirele a fost încântat, toți oaspeții au fost încântați. Totul a fost perfect, totul a fost așa cum vroiam, ați luat în considerare toate dorințele mele și mi-am adăugat abilitățile profesionale, sunteți principala mea descoperire! Vă urez un succes extraordinar de creativ! Mulțumesc, vă mulțumesc și încă o dată MULȚUMIRI)))))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: