20 Modalități de recrutare a unui grup în practica psihologică

Vă dau cunoștință.

M-am confruntat mereu cu această problemă tot timpul! Sa întâmplat chiar că nimeni nu a venit ... Dar cum?

Gândirea începe să se strecoare.







  • Și dacă sunt potrivit pentru orice, pentru că oamenii nu vin la mine?
  • Am venit cu o temă pe care nimeni nu are nevoie?
  • N-aș putea să-mi fac o singură bandă?

Din fericire, metodele de lucru pentru recrutarea unui grup au fost inventate mult timp, dacă nu cu o garanție de 100%, apoi cu 90% sigur! Pentru a rezolva această problemă, trebuie să învățați câteva tactici simple de a vinde lecțiile de grup.

Dacă sunteți un antrenor, un psiholog, un practician sau un antrenor, vreau să vă dau cel mai valoros GIFT!

20 moduri de a forma grup

în practica psihologică

Din seminar veți învăța

Ce este acest seminar de 5 ore?

Aici despre ce tactici veți învăța.

1. Informații complete

Problema recrutării unui grup pentru formare este că vindeți "aer". La urma urmei, antrenamentul nu poate fi simtit ca un fier sau o masina de spalat. Pentru clientul dvs., instruirea este o abstracție, aer, ceva invizibil. Cum puteți transmite informațiile corect, astfel încât clientul să vrea să vină la dvs. pentru o anumită abstractizare?

Pentru a vinde cu succes orice formare, trebuie să selectați în mod clar publicul țintă. Din seminar veți învăța cum să vă vindeți formarea, către un anumit public țintă.

3. Front-Tactics

Pentru a vinde antrenamentul, este creat un produs frontal. Un produs de informare ieftin care oferă informații de calitate despre problema în sine și modalitățile de rezolvare a acesteia. Și dacă clientul ți-a plăcut produsul din față, el va veni cu plăcere la tine.

4. Utilizarea textelor de marketing

Textul de vânzare este un text care oferă în mod constant informații specifice clientului dvs. și îl încurajează să ia decizia de a participa la cursurile dvs. de formare. Veți învăța cele 11 blocuri principale ale textului de vânzare și veți putea să le scrieți clienților o propoziție exagerată.

5. Excelent timp de recrutare

Problema constantă a organizatorilor și antrenorilor este un termen prea scurt. Care sunt termenele limită pentru ce tipuri de formare? Cât timp va fi suficient și în ce caz?







6. Primul înghițit - cel mai delicios primul

Primul este întotdeauna cel mai bun în viață, cum să-i încurajezi pe clienți pentru eficiență și reacție rapidă?

7. Reduceri de topire - care nu au avut timp, a întârziat

Din nou, tactica pentru prima. Sincer, cei care vin mai întâi sunt cei mai necesari. Cine trasează în cele din urmă chiar și în timp ce antrenează recrutarea, are, de obicei, cele mai mici rezultate și la final. Această tactică vă va permite să recrutați clienți calitativi.

8. Sisteme de bonusuri - creare dincolo de valoare

Cum să vă încurajezi clienții să vină la tine din nou și din nou? Pentru a crea cursuri și servicii cu adevărat valoroase. La urma urmei, vă place și calitatea? Cum este de a oferi clientilor? Ce sunt bonusurile și cum să le folosiți?

9. Vânzarea prezentării - cum să vindeți formarea în 45 de minute?

Aceasta este o ocupație demo specială, al cărei scop este de a vinde instruirea de bază. Cum să realizați o astfel de prezentare în mod eficient. Vom analiza structura.

10. Diviziune după statut - cum să folosești solvabilitatea diferită a clienților, pentru recrutarea unui grup?

Printre clienții dvs., fiecare are o solvabilitate diferită. Cum să vindeți corect pentru diferite tipuri de clienți?

11. Tactica liniei de întârziere - crearea unui deficit

Acestea sunt tactici foarte puternice care vă permit să vindeți cursuri de formare uneori în câteva ore.

12. Parteneriat - cum să utilizați în mod corespunzător resursele colegilor pentru un set de cursuri și grupuri.

Celelalte 8 tactici pe care le veți învăța în cadrul seminarului. În fiecare dintre aceste modalități vom examina în mod specific pașii! Chiar dacă aceste metode vor utiliza KRIVO, veți crește în continuare numărul de persoane care vin la orele de pregătire. Chiar dacă nu înțelegeți nimic, încă mai funcționează!

Nu m-am prezentat, îmi cer scuze

Numele meu este Yuri Chernikov. Fac ceea ce ajut pentru a câștiga mai mulți psihologi și formatori. În ultimii doi ani, am dezvoltat sistemul Psychological Practice 2.0. care permite psihologului să câștige de la 5000 USD pe lună.

Și ca un bonus pentru acest minunat seminar, vă voi da mai mult.

20 Modalități de recrutare a unui grup în practica psihologică

Cum de a obține acest kit minunat?

10 dintre colegii dvs. ar dori să primească acest seminar, precum și dvs.!

De obicei, toate informațiile pe care le ofer pentru 2 900 de ruble, dar astăzi sunteți norocoși și puteți obține aproape gratuit!

Această promoție este limitată

P.S. Talentul nu este necesar! Spre deosebire de energia, practicile spirituale și celelalte ezoterice - pentru recrutarea cu succes a unui grup, nu trebuie neapărat să crezi în tine sau să ai un talent înnăscut. Un set de grupuri este o tehnologie care funcționează pur și simplu, indiferent dacă crezi sau nu. Unu-doi-trei este rezultatul.

ИП Черников Юрий Александрович OGRN 311691023800011







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: