15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"Am adora masca de tesatura pentru fata brandului francez Talika. Se hidratează instantaneu, hrănește și conferă chipului un aspect odihnit. Am depozitat-o ​​la frigider. Rece stimulează circulația sângelui, astfel încât, după ce ați folosit o astfel de mască de față rece, există și o roșie. "







15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"Am pielea destul de uscată, așa că după duș îmi aplic mereu crema de corp Bioderma și apoi mă simt confortabil toată ziua. În vacanță îl folosesc de două ori: dimineața și seara: ajută la evitarea senzației de uscăciune a pielii după soare și prelungește durata bronzului meu. "

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"Calendula cea mai frecventă într-un tub dintr-o farmacie este un instrument ideal pentru îngrijirea buzelor, în special în timpul iernii: după aplicare - nici uscăciune, nici fisuri. Dimineața, produsul poate fi aplicat pentru a hidratează buzele înainte de a folosi rujul și creionul pentru contur. Este important doar ca planta să fie complet absorbită, astfel încât machiajul să nu fie șters. Dacă o exagerați, puteți să vă udați cu un șervețel. "

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"În funcție de timpul anului, indiferent dacă sunt bronzat sau nu, folosesc diferite nuanțe ale cremei tonice Spectaculare de la Helena Rubinstein. Aplic acest lucru cu clasicul roz "testicul" Beauty Blender ".

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"Machiajul meu nu se face fără un creion pentru conturul buzelor. Am încercat, probabil, o sută, dar cei mai buni dintre ei pentru mine - Nuanțe prea mari ale Spice-ului Neutru. Este cel mai moale, confortabil, nu necesită umbrire și nu se răspândește! Îi voi întrista pe cei care au "luat foc" să o cumpere: aceste creioane au fost scoase din producție. Prin urmare, dacă se întâmplă să o întâlniți la vânzare, luați-o fără ezitare. "

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"Îmi place foarte mult rujul Romanovamakeup Velvet KetiOne (caramel-cafea). Textura plăcută, stamina - toate la cel mai înalt nivel. Însă geanta principală din geanta mea cosmetică este genele false și grinzile de dimensiuni medii de la Oli Romanova. La început m-am îndrăgostit de ei și numai atunci m-am întâlnit și am devenit prieteni cu Olya. Îi recomand cu fermitate să-și dezvolte marca! Toți banii ei devin favoritele mele preferate. "







15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

„Blush se confruntă cu“ Walk of Fame „de Faberlic - o dovadă în plus că mărcile democratice au superfunds că nimic inferioare branduri scumpe. Apropo, în geanta mea cosmetică există multe produse de la Faberlic. De exemplu, există încă câteva creioane pentru ochii de diferite culori "Stea semn".

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"Paletul Eye Quad umbreaza de la Tom Ford Cocoa Mirage - o dragoste pentru totdeauna! Am folosit aceste flori de mai mulți ani acum. Dacă trebuie să faceți un machiaj de seară, adăugați doar un pic de aur pigment. "

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"Pure Loose Benefit Porefessional: Agentul Zero Shine este pur și simplu indispensabil pe set. Nu-mi place să pătrund pielii, așa că folosesc șervețele de mată Shiseido sau pulbere Benefit. Este lumină, nu ciocănește marca, elimină strălucirea excesivă de pe față și pentru o perioadă lungă de timp ".

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"O dată la două săptămâni folosesc kitul de restaurare a părului IAU SC (" Absolut Happiness ") de la Lebel Cosmetics, ca tratament. Am încercat multe complexe de îngrijire, dar acesta este cel mai bun. "

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"Îmi place brandul Kerastase, așa că am mai multe șampoane și balsamuri de acest brand în baia mea. De exemplu, există o linie Nutritive (pentru nutriție și restaurarea părului), Dermo-Calm (pentru scalpul sensibil) și Specifique (îngrijirea pielii capului). Îi combinăm unul cu celălalt.

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"De asemenea, îmi plac brandul Chi și șamponul lor pentru volume voluminoase cu volum radicalizat. În general, aș recomanda să aibă câteva sampoane care rezolvă probleme diferite, astfel încât pielea capului si parul in diferite momente necesită o abordare specială: odată ce au nevoie pentru a hidrata, și o dată și uscat ".

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine

"Pentru a menține teancul, am nevoie de o protecție fiabilă cu un grad ridicat de fixare. Hairspray Schwarzkopf Got2b "Mâner de oțel" - o opțiune ideală pentru mine. Mulți îl critică pentru puterea lui excesivă, dar numai pentru mine: poate rezista mai mult de un concert ".

15 Produse cosmetice preferate natalya chistyakovo-ionovogo, revista graziamagazine







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: